Wokalista disco polo został ojcem. Nazwał syna... nazwą swojego zespołu. "Oficjalnie jedyne takie imię w Polsce"

Wokalista disco polo Sebastian Zys został ojcem kilka dni temu. Wybrał dla syna dość nietypowe imię - jak sam mówi, to jedyne takie w Polsce. Nazwał dziecko nazwą swojego zespołu.

Sebastian Zys, czyli wokalista zespołu disco polo Mr Sebii, 5 czerwca został ojcem. Synek przyszedł na świat o 20:35, a dumny tata od razu pochwalił się tym wydarzeniem w mediach społecznościowych. Zdradził też, jak nazwał dziecko - i nie jest to typowe imię.

Wokalista disco polo nazwał syna nazwą zespołu

Zespół nazywa się "Mr Sebii" i żeby nikt nie miał wątpliwości, czyim dzieckiem jest synek Sebastiana Zysa, maluch na drugie imię ma... Sebi. Dzięki temu nazwa zespołu disco polo wkroczyła w nowy wymiar rzeczywistości i zmaterializowała się w noworodku. Sebastian Zys sam mówi, że to jedyne takie imię w całej Polsce (a może i na świecie): Seweryn Sebi Zys.

 

8 czerwca wokalista ogłosił, że to nie jest żart ojcowski, tylko prawdziwa prawda. Otrzymał nawet zgodę od urzędników na nadanie synkowi imienia "Sebi", dzięki czemu maluch jest Pierwszym Tego Imienia w naszym kraju.

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Łodzi akt urodzenia oficjalnie wprowadził nazwę Sebi jako drugie imię. Zjawisko polega na tym, że chłopiec jest jedynym dzieckiem w Polsce, które nazywa się Sebi. Dzidziuś to właśnie Seweryn Sebi Zys - mówił szczęśliwy tata.

Gratulujemy fantazji!

Zobacz wideo