Wokalista disco polo został ojcem. Nazwał syna... nazwą swojego zespołu. "Oficjalnie jedyne takie imię w Polsce"

Wokalista disco polo Sebastian Zys został ojcem kilka dni temu. Wybrał dla syna dość nietypowe imię - jak sam mówi, to jedyne takie w Polsce. Nazwał dziecko nazwą swojego zespołu.

Sebastian Zys, czyli wokalista zespołu disco polo Mr Sebii, 5 czerwca został ojcem. Synek przyszedł na świat o 20:35, a dumny tata od razu pochwalił się tym wydarzeniem w mediach społecznościowych. Zdradził też, jak nazwał dziecko - i nie jest to typowe imię.

Wokalista disco polo nazwał syna nazwą zespołu

Zespół nazywa się "Mr Sebii" i żeby nikt nie miał wątpliwości, czyim dzieckiem jest synek Sebastiana Zysa, maluch na drugie imię ma... Sebi. Dzięki temu nazwa zespołu disco polo wkroczyła w nowy wymiar rzeczywistości i zmaterializowała się w noworodku. Sebastian Zys sam mówi, że to jedyne takie imię w całej Polsce (a może i na świecie): Seweryn Sebi Zys.

8 czerwca wokalista ogłosił, że to nie jest żart ojcowski, tylko prawdziwa prawda. Otrzymał nawet zgodę od urzędników na nadanie synkowi imienia "Sebi", dzięki czemu maluch jest Pierwszym Tego Imienia w naszym kraju.

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Łodzi akt urodzenia oficjalnie wprowadził nazwę Sebi jako drugie imię. Zjawisko polega na tym, że chłopiec jest jedynym dzieckiem w Polsce, które nazywa się Sebi. Dzidziuś to właśnie Seweryn Sebi Zys - mówił szczęśliwy tata.

Gratulujemy fantazji!

Więcej o:
Komentarze (29)
Wokalista disco polo Sebastian Zys został ojcem. Nazwał syna nazwą swojego zespołu
Zaloguj się
 • Gość: m

  Oceniono 26 razy 26

  Młody aż je..ął się pięścią w czoło z wrażenia

 • gazkom

  Oceniono 25 razy 23

  Aby być konsekwentnym, pierwsze powinno być "Mr".

 • Jan Winnicki

  Oceniono 21 razy 19

  Ale przynajmniej pierwsze jest normalne, a sądząc po upośledzonym tatusiu można było się spodziewać jakiegoś kretyńskiego.

 • lena2505

  Oceniono 10 razy 10

  biedne dziecko

 • Gość: o matko

  Oceniono 11 razy 9

  Seba Zys. Słowo ciałem się stało.

 • wpm1

  Oceniono 13 razy 7

  Was w tej Wyborczej, to już chyba na dobre po...ło!

  98% świadomych czytelników tego portalu nie wie w ogóle kto zacz, no ale widzę generalną zmianę w polskich mediach, tzw. niezależnych. Solorz położył uszy po sobie i praktycznie zlikwidował Superstację, wp.pl na polecenie pislamu też zlikwidowała wiadomości czyli także siebie, nic dziwnego, że i Wasza Wielowiejska po niezwykle skutecznym wylansowaniu melexa dziś zaprosiła do Tok Fm semkę. Ja oczywiście po usłyszeniu go zaraz radio wyłączyłem i efekt jest taki, że tok FM mnie stacił.

 • Gość: Wnerwiony

  Oceniono 11 razy 7

  Czy wy w gazecie macie równo pod kopuła ,by dawać taka informacje na pierwszej stronie w feedzie wiadomsci... żenada. Widać ze gimnazja opanowała was do końca. Zero jakości i zero kontroli..

 • yuraathor

  Oceniono 4 razy 4

  czyli inicjały SSZ
  jak rejestracja ze śląskiego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX