Debiut księcia Louisa na królewskim balkonie. A George i Charlotte dawno nie byli tak znudzeni. Te miny przejdą do historii

Przy okazji urodzin królowej Elżbiety II brytyjska rodzina królewska zbiera się na balkonie Pałacu Buckingham. Oczy całego świata skupione są na nich, ale często show błyskawicznie kradną... dzieci. Tak było i tym razem.
Zobacz wideo

Mimo że królowa Elżbieta II swoje 93. urodziny obchodziła 21 kwietnia, mieszkańcy Wielkiej Brytanii zawsze świętują ten wyjątkowy dzień dopiero w drugą sobotę czerwca. Jak co roku ulicami Londynu przeszła specjalna parada znana jako Trooping the Colour.

Debiut księcia Louisa na królewskim balkonie

Wydawałoby się, że 8 czerwca wszystkie oczy będą zwrócone zatem na królową jednak wzrok skutecznie skupiali członkowie jej rodziny. W szczególności dzieci. Wszyscy jak zawsze pojawili się na balkonie Pałacu Buckingham. Warto wspomnieć, że to "balkonowy" debiut księcia Louisa, najmłodszego syna księżnej Kate i księcia Williama.

Szczególną uwagę przykuli księżniczka Charlotte i książę George. Maluchy podczas celebracji wydawały się być wyjątkowo... znudzone. Ich miny mówiły same za siebie.

Książę George z dala od kuzynki Savannah?

Sytuacja miała się zupełnie inaczej rok temu, kiedy to mały George był obok swojej kuzynki, Savannah Phillips. Wówczas książę był wyraźnie rozbawiony, a ta próbowała go uciszyć.

ZOBACZ TEŻ: Na ślubie księżniczki Eugenii George dokazywał z Savannah Philips. Za to księżniczka Charlotte miała mały wypadek

ZOBACZ TEŻ: Księżniczka Charlotte rozpłakała się na balkonie Pałacu Buckingham. Księżna Kate zareagowała jak każda mama

Jak myślicie, tym razem rodzice dzieci specjalnie usadowili ich po przeciwnych stronach balkonu?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o: