Antek Królikowski pochwalił się zdjęciem z ukochaną. Kasia wygląda jak znana hollywoodzka gwiazda. My patrzymy jednak na komentarze i... wyznanie miłości

Antek Królikowski coraz częściej pokazuje swoją nową dziewczynę Kasię. Widać, że aktor zapomniał już o Julii Wieniawie, a jego obecny związek rozkwita. Tylko spójrzcie na opisy i komentarze pod jego ostatnim zdjęciem.
Zobacz wideo

Antek Królikowski już od jakiegoś czasu publicznie pokazuje się ze swoją nową dziewczyną - zabiera ją na salony, a na Instagarmie chwali się wspólnymi, często romantycznymi fotografiami. Aktor właśnie opublikował nowe zdjęcie, na którym pozuje z ukochaną.

Dziewczyna Antka Królikowskiego wygląda jak hollywoodzka gwiazda

Fani zwracają uwagę, że nowa miłość Królikowskiego jest naturalna i skromna, a także podobna do aktorki Rachel McAdams, która zasłynęła w Hollywood dzięki rolom w takich produkcjach, jak "Pamiętnik", czy "Czas na miłość".

Przypomina mi McAdams. 
Ale piękna, naturalna dziewczyna!
Skromna, dlatego piękna - pisali internauci. 

Nas jednak zainteresował inny komentarz ukochanej Królikowskiego. Kasia wyznała w nim aktorowi miłość i napisała, że go kocha. Odpowiedź Antka była równie urocza, choć słowa "Kocham cię" się nie pojawiły. 

Wyznanie miłościWyznanie miłości Screen antek.krolikowski/Instagram

Co o tym myślicie? 

AG 

Więcej o:
Komentarze (64)
Antek Królikowski pochwalił się nowym zdjęciem z dziewczyną. Wygląda jak gwiazda Hollywood. My patrzymy jednak na komentarze i... wyznanie miłości
Zaloguj się
 • Gość: Bata

  Oceniono 23 razy 19

  Miło popatrzeć (póki nie ma silikonu zamiast piersi, ust i policzków)

 • Gość: Dora

  Oceniono 23 razy 19

  Antoś kochliwy jest7nadzwyczaj.

 • gazkom

  Oceniono 18 razy 16

  Nie napisała, że go kocha. Napisała: "Love U". W języku angielskim "love you" ma dużo mniejsze nasycenie emocjonalne, niż nasze "kocham cię". (- I made you breakfast. - Thanks mate. Love U :D )

 • Gość: Irka

  Oceniono 14 razy 12

  Piękna młoda kobieta, podobna zapewne do rodziców, a niby dlaczego do jakiejś zamorskiej aktoreczki???? Toż to obraza!!! Piękno i naturalność broni się samo!!! Życzę wszystkiego najlepszego i realizacji planów i zamierzeń!!!

 • Gość: ola

  Oceniono 26 razy 8

  jaki on brzydki

 • hrabiaa

  Oceniono 7 razy 7

  czy mogę mieć dzielny wolny od tego "gwiazdora o wybitnym" talencie ?

 • introwerty.k

  Oceniono 9 razy 7

  a co, ona to małpka do pokazywania?

 • xzyzzy

  Oceniono 10 razy 6

  ki ch... ten antek ? minister jaki abo uczony ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX