Antek Królikowski pochwalił się zdjęciem z ukochaną. Kasia wygląda jak znana hollywoodzka gwiazda. My patrzymy jednak na komentarze i... wyznanie miłości

Antek Królikowski coraz częściej pokazuje swoją nową dziewczynę Kasię. Widać, że aktor zapomniał już o Julii Wieniawie, a jego obecny związek rozkwita. Tylko spójrzcie na opisy i komentarze pod jego ostatnim zdjęciem.
Zobacz wideo

Antek Królikowski już od jakiegoś czasu publicznie pokazuje się ze swoją nową dziewczyną - zabiera ją na salony, a na Instagarmie chwali się wspólnymi, często romantycznymi fotografiami. Aktor właśnie opublikował nowe zdjęcie, na którym pozuje z ukochaną.

 

Dziewczyna Antka Królikowskiego wygląda jak hollywoodzka gwiazda

Fani zwracają uwagę, że nowa miłość Królikowskiego jest naturalna i skromna, a także podobna do aktorki Rachel McAdams, która zasłynęła w Hollywood dzięki rolom w takich produkcjach, jak "Pamiętnik", czy "Czas na miłość".

 
Przypomina mi McAdams. 
Ale piękna, naturalna dziewczyna!
Skromna, dlatego piękna - pisali internauci. 

Nas jednak zainteresował inny komentarz ukochanej Królikowskiego. Kasia wyznała w nim aktorowi miłość i napisała, że go kocha. Odpowiedź Antka była równie urocza, choć słowa "Kocham cię" się nie pojawiły. 

Wyznanie miłościWyznanie miłości Screen antek.krolikowski/Instagram

Co o tym myślicie? 

AG