Córeczka Sabiny Jeszki trafiła do szpitala. "Wczoraj świat się dla mnie na chwilkę zatrzymał"

Sabina Jeszka - piosenkarka i zwyciężczyni "Mam Talent" - napisała na swoim Instagramie, że jej córka trafiła do szpitala. Teraz uspokaja fanów, że z dziewczynką jest już dobrze.
Zobacz wideo

Sabina Jeszka popularność zdobyła dzięki wygranej w "Mam Talent". Piosenkarka niewiele ponad rok temu została mamą uroczej Anastazji. Teraz celebrytka poinformowała swoich fanów, że jej pociecha trafiła do szpitala. Jednocześnie zaznaczyła, że stan dziewczynki jest już dobry. 

Wczoraj świat się dla mnie na chwilkę zatrzymał, ale chyba Ktoś, nad nami czuwa. Dziękujemy za tyle miłości - napisała na Instagramie. 
 

Jeszka nie powiedziała jednak, co dolegało dziewczynce. Zdradziła jedynie, że roczna Anastazja przeszła serię badań. Wokalistka niebawem ma zdradzić fanom więcej szczegółów na ten temat. 

Nie martwcie się ciocie Instagramowe, jest już dobrze, ale musimy zrobić ostatnie badania. Jak dojdę do siebie to powiem wam, co się stało - napisała. 

Pod nagraniem na InstaStories, na którym widzimy już uśmiechniętą Anastazję, dodała:

Anastazja, jak widać na załączonym obrazku, jest już pełna sił, a jak to stara się nam przekazać: "a przestańcie się martwić". Dziękujemy za każdą wiadomość - czytamy. 

Cieszymy się, że Anastazja jest cała i zdrowa. Mamy nadzieję, że szybko wróci do domu. 

AG 

Więcej o: