Tymon Tymański pokazał nową miłość, a jego była żona pyta na Instagramie: Kto da radę w tym cholernym świecie? Zdjęcie piękne, ale smutne

Maria i Tymon Tymańscy ostatecznie się rozstali, gdy muzyk powiedział w wywiadzie, że żyją w otwartym związku. Teraz on ma już nową partnerkę, a ona publikuje smutne posty.
Zobacz wideo

Niedawno w mediach wybuchła afera wokół Tymona Tymańskiego i jego żony. Wszystko zaczęło się od wywiadu, którego muzyk udzielił w "Fakcie". Wyznał w nim, że ze swoją partnerką żyją w otwartym związku i czasami zdarza mu się wylądować w nie swoim łóżku. Kiedy Maria Tymańska się o tym dowiedziała, również wypowiedziała się dla tabloidu i wyznała, że nie żałuje decyzji o rozstaniu i rozwodzie. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Maria Tymańska jest smutna po rozstaniu?

Wczoraj Tymon pochwalił się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem tajemniczej dziewczyny, które podpisał wymownie "My love". Fani muzyka są w szoku, że tak szybko znalazł nową miłość. Co na to jego (prawie była) żona? Ona również uaktywniła się w mediach społecznościowych i opublikowała smutny post:

Lustereczko, powiedz przecie. Kto da radę w tym cholernym świecie? #beenbetter #beenworse #takeiteasy
 

Internauci pocieszają Marię Tymańską w komentarzach:

Mario, kto ma dać radę, jak nie Ty. Trzymaj się dzielnie piękna, silna i przebojowa kobieto!
No jak!? Wstajesz, poprawiasz majty i zapie***lasz dalej!
To bardzo przykre, że zostałaś wepchnięta siłą w publiczne pranie brudów. Mario, To dla siebie żyjesz, i to od Ciebie świat zależy - czytamy.

Mamy nadzieję, że Maria szybko spotka nową miłość i zapomni o przeszłości.

JP

Więcej o: