Nie żyje akrobatka z "Mam Talent". Jej ciało znalezione w rzece

Ałła Klyszta (Alla Klyshta) nie żyje. Ciało gwiazdy ukraińskiej edycji programu "Mam Talent" znaleziono dryfujące w rzece Ren.

Ałła Klyszta, akrobatka z ukraińskiej i rumuńskiej wersji "Mam Talent", nie żyje. Ciało 33-letniej kobiety zauważyli przechodnie w rzece po miesiącu od zgłoszenia jej zaginięcia.

Ałła Klyszta (Alla Klyshta) z "Mam Talent" nie żyje

Ałła Klyszta zasłynęła wyjątkowymi występami w różnych edycjach "Mam Talent" - ukraińskiej i rumuńskiej. Na scenie wykonywała akrobacje z hula hop, w czym była niekwestionowaną mistrzynią na Ukrainie. Pod koniec kwietnia zgłoszono jej zaginięcie w Niemczech, gdzie mieszkała.

Intensywne poszukiwania nie przyniosły efektu. 33-latka przepadła bez wieści, zaś śledztwo utknęło w martwym punkcie. Dopiero w tym tygodniu jej ciało zauważyli przechodnie w miejscowości Rust. Unosiło się na wodzie rzeki Ren.

Śledczy są pewni, że akrobatka nie skoczyła sama do wody i podejrzewają morderstwo. W sprawie został już zatrzymany były chłopak Ałły, z którym kobieta rozstała się kilka dni przed zaginięciem. 30-latek również jest akrobatą, wielokrotnie występował z Ałłą na scenie.

 
Więcej o:
Komentarze (16)
Nie żyje akrobatka z "Mam Talent". Jej ciało znalezione w rzece
Zaloguj się
 • Gość: kkk

  Oceniono 25 razy 23

  Szkoda dziewczyny, ale nie rozumiem po co o tym piszecie? Podejrzewam, że 95% osób czytających plotka w życiu o niej nie słyszało...

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 6

  a nasz baleciarz z tv ktory cwiczył i wracając z bankietu na dwóch gazach rozwalił auto siebie i swój autorytet ---więc cicho sza ?????

 • Gość: agga

  Oceniono 7 razy 5

  Nie w tym tygodniu!!
  Jej ciało zostało znalezione w rzece Ren niemal 3 tygodnie temu.

 • elenem

  Oceniono 3 razy 3

  I z talentem można zle skończyć, jeśli zadajesz się z nieodpowiednimi ludzmi.

 • Gość: Noe

  Oceniono 6 razy -2

  Za zimno żeby się kąpać, skurcz i po niej

 • samochodemwszedzie

  Oceniono 19 razy -7

  Szkoda ciała ale tak już jest w londku beżowi ubogacają nożami a w ukrainie banderowcy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX