Zagraniczne media donoszą, że Irina Shayk wyprowadziła się od Bradleya Coopera. Pojawiły się też zdjęcia modelki z tajemniczym mężczyzną

Od jakiegoś czasu mówi się o kryzysie w związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera. Zagraniczne media donoszą, że modelka wyprowadziła się z ich domu. Ale to nie wszystko. Na ulicy zrobiono jej zdjęcia w towarzystwie innego mężczyzny.
Zobacz wideo

O problemach pomiędzy Bradleyem Cooperem i Iriną Shayk mówi się od dawna. Spekulowano, że przyczyną ich gorszych relacji jest Lady Gaga, z którą aktor zagrał w filmie "Narodziny gwiazdy". Co chwila pojawiały się doniesienia, że łączy ich romans. Te informacje miały mocno wpłynąć na modelkę, która odsunęła się od ukochanego.

Zobacz:  Irina Shayk płakała przez Bradleya Coopera? To wideo udowadnia, że w ich związku od dawna nie jest dobrze

Irina Shayk wyprowadziła się od Bradleya Coopera

Jak donoszą zagraniczne media, sytuacja stała się naprawdę poważna. Niedawno pisaliśmy, że hollywoodzka para zakończyła już swój związek. Przeczytacie o tym TUTAJ. Co więcej, Irina miała już nawet opuścić posiadłość aktora wartą prawie cztery miliony dolarów. Zabrała ze sobą ich córkę, 2-letnią Leę.

Stosunki między Bradleyem a Iriną są chłodne od dłuższego czasu. Przestało układać im się kilka miesięcy temu, więc Irina uznała, że najlepiej będzie, gdy wyprowadzi się do własnego mieszkania. Przyszłość ich związku jest raczej przesądzona - zdradził informator dziennika "The Sun".

Jednak to nie koniec ciekawych informacji z życia Iriny. Modelka niedawno spacerowała po Nowym Jorku w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Na początku myśleliśmy, że może jest to jej ochroniarz, ale okazało się, że spędziła czas z agentem modelek, Alim Kavoussi. Atmosferę podkręca fakt, że nie współpracują ze sobą, więc wiele wskazuje na to, że łączy ich inna więź niż typowo zawodowa.

 

Myślicie, że Bradley powinien mieć powody do zazdrości?

AW

Więcej o: