Sprawą Lorda Kruszwila zajęła się policja. Wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przez youtubera przestępstwa na tle seksualnym

Lord Kruszwil, jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów, może mieć poważne problemy. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył zawiadomienie o wykorzystywaniu seksualnym i deprawowaniu dziecka przez twórców kanału. Policja potwierdza, że zajmuje się sprawą.

Początkowo bawił i śmieszył, dziś jego zachowanie budzi niepokój. Lord Kruszwil, czyli kontrowersyjny twórca filmów na platformie YouTube, zyskał popularność w ekspresowym tempie. Dzieci pokochały go za zabawne pokazywanie nowobogackiego życia, ale zabawne było to do czasu. Teraz Lord Kruszwil, czyli tak naprawdę Marek K. może ponieść karę za swoje czyny. Zapytacie, co takiego robi? Otóż, lista budzących kontrowersje wątków jest długa. Treści homofobiczne, wulgaryzmy, przemoc seksualna - do tego Lord i jego koledzy mają zachęcać dziecko, rzekomo brata Lorda Kruszwila. Sprawą właśnie zajęła się policja. 

Zobacz wideo

Lord Kruszwil deprawuje nieletniego

Jako pierwszy tą sprawą zainteresował się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Co istotne, według nich, właściwym twórcą kanału i postaci „Lorda Kruszwila” jest Łukasz W., znany publiczności jako Kamerzysta.  Do stworzenia postaci Kruszwila zatrudnił Marka K., gdy ten miał 16 lat. Treści przez nich prezentowane do pewnego momentu mogły być zabawne. Kruszwil przekonywał, że jest tak bogaty, że kąpie się tylko w mleku owczym, ma swojego szofera i ochroniarza. Ale pewnie granice zostały niedawno przekroczone. OMRiK żąda usunięcia kanału "Lord Kruszwil" oraz zapewnia, że o sprawie zawiadomione zostały już odpowiednie służby. Argumentując, w oświadczeniu padają dowody na wykorzystywanie seksualne i deprawowanie nieletniego przez wspomnianych youtuberów.  

Dorośli mężczyźni zmuszają małego chłopca do dotykania genitaliów kobiet, w ten sposób dopuszczają się popełnienia ciężkiego przestępstwa. W dodatku robią to dla zysku co jest okolicznością obciążającą. Karalne jest również utrwalanie i filmowanie czynności seksualnych podejmowanych przez dzieci. Karalne jest oferowanie dzieciom pieniędzy za podawanie się czynnościom seksualnym.

W jednym z ostatnich filmów na kanale Marka K. widzowie mogą usłyszeć liczne wulgaryzmy, które wypowiadane są przez 10-letniego ponoć chłopca. 

Wyliż mi du*ę!, jesteś ped*ł!, możesz mi wylizać p*łę!

Sprawa przybrała na sile, gdy youtuber ograniczył zasięgi kanału "Lord Kruszwil". To wówczas Marek K. i Łukasz W. założyli nowy. A tam oceniają pośladki spotkanych w parku kobiet. Ocenia je także nieletni chłopiec.

Lord KruszwilLord Kruszwil screen YouTube

A to jeszcze nie koniec. W innym filmie Lord wyznaje:

Jeżeli masz duże cyce, zajebistą dupę, jesteś dobra z ryja, to odzywaj się do mnie na priv, 20 tysięcy czeka. A Ty płacisz w naturze.

Sprawa trafiła na policję

Szokujące, prawda? Szokujące na tyle, że sprawą już zajmuje się wydział cyberprzestępczości zachodniopomorskiej policji. 

Potwierdzam. Takie zawiadomienie dziś otrzymaliśmy. Sprawa została przekazana do wydziału walki z cyberprzestępczością, aby przeanalizować treści publikowane na tym kanale - mówi portalowi Głos Szczeciński podkom. Anna Gembala z zachodniopomorskiej policji.

Nie ma więc wątpliwości, że sprawa z Lordem Kruszwilem będzie miała swoją kontynuację. Co jednak ciekawe, dwa kontrowersyjne filmy z udziałem nieletniego zostały już usunięte z kanału "Kruszwil & Kamerzysta". 

DH

Więcej o:
Komentarze (100)
Sprawą Lorda Kruszwila zajęła się policja. Wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przez youtubera przestępstwa na tle seksualnym
Zaloguj się
 • Gość: Wójek

  Oceniono 35 razy 25

  Patologia się bawi.

 • Gość: Clint

  Oceniono 27 razy 21

  Dwa dni pod celą ze zwykłymi patusami.. Och, już by nie był lordem kruszwilem a doncw...em. Real vs virtual

 • ollycrock

  Oceniono 13 razy 9

  Takich cwaniakow, za to co propaguja dla kasy, powinno sie poddawac karze publicznej chlosty.

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 7 razy 7

  Jakby nie patrzeć młody zdolny chłopak potrafi zrobić pieniążki które niestety trochę mu nasrały w główce, też tak jest w 90% w przypadku nadmiaru gotówki w szczególności przez młodych ludzi zarobionych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX