Skandaliczne zachowanie Michała Wiśniewskiego podczas koncertu w Białymstoku. Rzucał seksistowskie żarty pod adresem swojej wokalistki

Michał Wiśniewski wzbudził kontrowersje swoim dziwnym zachowaniem podczas koncertu w Białymstoku. Na scenie rzucał seksistowskie teksty w stronę wokalistki Ich Troje oraz w dość dziwny sposób opisywał pozostałych muzyków.
Zobacz wideo

Podczas juwenaliów w Białymstoku wystąpił zespół Ich Troje. Jak to przeważnie bywa w ich przypadku, zadbali o to, żeby zrobić niezłe show. Michał Wiśniewski jednak w pewnym momencie przekroczył granice dobrego smaku i zaczął rzucać żenujące teksty.

Michał Wiśniewski rzucał niewybredne żarty

Zaczęło się od tego, że razem z wokalistką, Agatą Buczkowską, wykonywał utwór "Wypijmy za to" leżąc w łóżku. Gdy kobieta w pewnym momencie siadła obok niego, pokusił się o dość dziwny komentarz:

Ej, mała, ale jeszcze na mnie nie wsiadłaś - powiedział lider zespołu.

Później było tylko gorzej. Wiśniewski otworzył szampana, którym opryskał fanów stojących pod sceną. Mokra była też Buczkowska, co podkręciło Wiśniewskiego i wymyślił kolejny sprośny tekst:

To jest pierwszy wytrysk, po którym Agata musi się wycierać! - stwierdził.

Do końca występu dopisywał mu rubaszny humor. Gdy przedstawiał muzyków ze swojego zespołu, również pokusił się o dwuznaczne komentarze:

Zdecydowanie ma trzy wielkie pały -  mówił o perkusiście.
Ma najdłuższą rurę w zespole - dodał o puzoniście.

Fakt24 próbował skontaktować się z Wiśniewskim, jednak ten odmówił komentarza i odesłał ich do swojej prawniczki. Mecenas Anna Bufnal określiła teksty lidera Ich Troje, jako "środek wyrazu artystycznego". Zapewniła, że były one skonsultowane wcześniej z zespołem.

Nie mogę się wypowiedzieć na ten temat, gdyż nie było mnie podczas koncertu. Prawdopodobnie był to sposób wyrazu artystycznego, zaaprobowanego przez muzyków. Gdyby ktoś czuł się urażony, to proszę mi wierzyć, że bym o tym wiedziała - tłumaczyła.

Nas argumenty mecenas jednak nie przekonują. Zwłaszcza po tym, jak plotkowano, że wokalista ma romans z Agatą Buczkowską. Poprosiliśmy ją o komentarz, jednak na razie czekamy na odpowiedź.

Co myślicie o zachowaniu Michała Wiśniewskiego?

AW

Więcej o:
Komentarze (228)
Michał Wiśniewski podczas koncertu w Białymstoku rzucał seksistowskie żarty: Ej, mała, ale jeszcze na mnie nie wsiadłaś
Zaloguj się
 • mini1418594831138konto

  Oceniono 191 razy 181

  kto takiej muzy słucha ten zasługuje na takie żarty

 • Gość: 11krzych

  Oceniono 169 razy 163

  >Co myślicie o zachowaniu Michała Wiśniewskiego
  A nic. Natomiast o zaproszeniu kapeli Ich Troje na juwenalia, myślimy że poziom szkolnictwa wyższego sięga dna. Będzie magister inżynier suweren.

 • filosem

  Oceniono 137 razy 129

  Jest prymitywem. Zawsze był. Nic się nie zmieniło. A na starość staje tylko bardziej żałosny.

 • Gość: uuu

  Oceniono 118 razy 110

  Pewnie się nachlał a do tego może jeszcze coś wciagnął , dureń

 • Gość: mmm

  Oceniono 92 razy 82

  Członkowie zespołu może i nie byli urażeni, ale gdybym ja była na tym koncercie czułabym się trochę zażenowana...

 • albacor

  Oceniono 68 razy 62

  Kretyn

 • Gość: gosc

  Oceniono 64 razy 58

  cpun wciągnął przedłużoną kreskę i popił gorzałą ---jak to ma wisniak w zwyczaju ---dlaczego zajmujecie się kretynemi cpunem i alkoholikiem w jednym ./to tzw ich troje /

 • zenekciec

  Oceniono 54 razy 50

  To on jeszcze daje koncerty , ktos chce tego sluchac ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX