Niedawno wygrała "Milionerów", a teraz pochwaliła się nowym mieszkaniem. "Nie ma mebli, ale jest szczęście"

Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska wygrała "Milionerów". Była trzecią osobą w historii polskiej edycji tego programu, która z rąk Huberta Urbańskiego otrzymała czek na milion złotych. Już wiadomo, na co przeznaczyła tak duże pieniądze.

Katarzyna Kant-Wysocka dzięki wiedzy oraz szczęściu w jeden dzień stała się milionerką. Widzowie programu "Milionerzy" mogli zobaczyć jej drogę do wygranej dokładnie 14 marca, kiedy został wyemitowany odcinek z jej udziałem. Pani Katarzyna przyznała, że za kwotę miliona złotych będzie chciała kupić mieszkanie z widokiem na Zatokę Gdańską. I tak się właśnie stało, a nową posiadłością pochwaliła się właśnie na Instagramie. 

Zobacz wideo

"Milionerzy". Katarzyna Kant-Wysocka za wygraną kupiła mieszkanie

Pani Kasia stała się niedawno właścicielką nowego mieszkania. Na jej Instagramie możemy zobaczyć zdjęcie, na którym uradowana pozuje z czekiem na milion złotych.

Nie ma mebli, ale jest szczęście. Moje miejsce na ziemi - napisała.
 

Według lokalizacji, jaką zamieściła pani Katarzyna, jej mieszkanie oddalone jest od plaży o zaledwie kilka kilometrów. Oznacza to, że marzenie udało się spełnić. Super, serdecznie gratulujemy!

Nigdy bym nie pomyślała, że moje życie odmieni teleturniej. Warto marzyć i warto próbować spełniać marzenia! - czytamy pod jednym z jej ostatnich zdjęć.

Zgadzamy się!

DH