Reese Witherspoon na premierę przyszła z córką. Ava ma już 19 lat i wygląda jak sobowtór matki. Fani: Sklonowałaś się?

Reese Witherspoon przybyła na premierę drugiego sezonu serialu HBO "Wielkie Kłamstewka". Towarzyszyła jej... Reese Witherspoon. A przynajmniej tak to wyglądało, bo córka aktorki - Ava - jest idealnym klonem swojej mamy. Internauci już bawią się w grę "znajdź 10 różnic".
Zobacz wideo

Reese Witherspoon gra główną rolę w serialu "Wielkie kłamstewka" HBO. Drugi sezon serialu rusza już 9 czerwca, ale oficjalna premiera odbyła się w zeszłym tygodniu w Nowym Jorku. Aktorka pojawiła się na miejscu razem ze swoją córką, choć bardziej należałoby powiedzieć: siostrą bliźniaczką. Ava Phillippe do złudzenia przypomina słynną mamę.

Reese Witherspoon i jej córka Ava Phillippe

Reese Witherspoon i Ava Phillippe założyły na czerwony dywan nawet sukienki z podobnym krojem. Ava wybrała klasyczną małą czarną, dzięki czemu wyglądała jak własna mama z bardzo wielu wyjść - i uwaga, bo jest to komplement. Reese Witherspoon zdecydowała się na suknię bez ramiączek od Elie Saaba.

Ava pochwaliła się zdjęciem z mamą na Instagramie, a jej fani próbują znaleźć różnice w wyglądzie obu pań. I nie jest to proste, bo prócz różnych sukienek i odrobinę odmiennych fryzur, Reese i Ava wyglądają jak siostry bliźniaczki:

Sklonowałaś się?! Jak to możliwe?
Jesteście bliźniaczkami?
Wyglądasz dokładnie tak samo, jak twoja mama. Obłędne!
 

Córka Reese Witherspoon wybrała studia

Reese Witherspoon bardzo strzeże prywatności swojej córki. Wiemy jedynie, że Ava niedawno rozpoczęła naukę na uczelni - jednak nie wiadomo, na której i co takiego studiuje. Aktorka sama pochwaliła się tą informacją dodając, że moment, w którym dziecko opuszcza rodzinny dom wciąż jest dla niej jednym z najtrudniejszych przeżyć.

To bardzo trudne. Bywały momenty, że przychodziłam do jej pustego pokoju, kładłam się na jej łóżku i płakałam - mówiła Witherspoon w rozmowie w "The Ellen Show".

Dodała też, że ma sporo szczęścia - jej córka na pewno wróci do domu w czasie przerw od nauki. Ona sama dopiero teraz zrozumiała, co zrobiła swojej mamie, kiedy nie tylko rzuciła studia, ale i przeniosła się do Los Angeles, żeby grać w filmach:

Nigdy sobie nie wyobrażałam, że coś takiego się czuje. Przepraszam, mamo, moja biedna mamo! - wzruszyła się aktorka.

Reese Witherspoon ma jednak z córką Avą bardzo dobre relacje. Panie korzystają z każdej okazji, żeby spędzić razem trochę czasu. Są również wylewne na Instagramie. Niedawno Ava składała życzenia urodzinowe swojej matce, a Reese chwaliła się córką przy okazji jej urodzin.