Agnieszka Kaczorowska dodała piękny film z mężem. Internauci wzruszeni: "Wyglądacie tak pięknie. Niech ta miłość trwa po wieki"

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że jej życie wygląda wreszcie tak, jak to sobie wymarzyła. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się nagranie, które wzruszyło internautów.
Zobacz wideo

We wrześniu Agnieszka Kaczorowskawzięła sekretny ślub w Toskanii. Jej mężem został Maciej Pela. W sylwestra ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Już niedługo na świecie pojawi się ich córka. Tancerka nie ukrywa, że jest bardzo zakochana.

Agnieszka Kaczorowska na nagraniu z mężem

Na jej profilu pojawił się film, na którym jest razem z mężem.

Nieskończona. Niepoliczona. Niezwykła. Wymarzona. Wymagająca. Wytrwała. Silna. Śmiała. Spełniona. I przede wszystkim... cholernie szczęśliwa. Miłość. #Pelakowelove #Pelakiwpodróży zwanej życie - napisała.
 

Nagranie bardzo podoba się internautom. Nie ukrywają, że są wzruszeni, a miłość, która łączy Agnieszkę i Maćka robi na nich wrażenie. Życzą przy okazji szczęśliwego rozwiązania i by zawsze byli tak szczęśliwi, jak teraz.

Miłość przedstawiona tak, że żadne słowa nie są potrzebne.
Wyglądacie tak pięknie. Niech ta miłość trwa po wieki.
Cudownie. Bądźcie tacy do końca życia. Dużo zdrówka i miłości - komentują.

Rzeczywiście, nagranie jest bardzo wzruszające. My również życzymy im tego, by zawsze byli w sobie tak zakochani, jak teraz.

AW

Więcej o: