Zwrot akcji u Wiśniewskich. Jednak rozwodu nie będzie? Znamy szczegóły

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski są w trakcie sprawy rozwodowej. Jak podaje "Fakt", para postanowiła poprosić o pomoc mediatora sądowego.
Zobacz wideo

Dominika Tajner jest w trakcie rozwodu z Michałem Wiśniewskim. To z powództwa wokalisty para spotkała się w sądzie. Do tej pory nie wiadomo, co tak naprawdę było powodem rozpadu małżeństwa. Mogłoby się wydawać, że rozstali się w nieprzyjaznych okolicznościach, jednak okazuje się, że chcą załatwić tę sprawę polubownie.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski pogodzą się?

Początek maja był dla Dominiki bardzo trudny. Jej 13-letni syn Maksymilian w ciężkim stanie trafił do szpitala. Kiedy gwiazda czuwała przy chłopcu, wielkim wsparciem otoczył ją Michał Wiśniewski. Piosenkarz, choć nie jest biologicznym ojcem Maksa, to traktuje go jak własnego syna. Właśnie dlatego zdrowie dziecka nie było mu obojętne. Co więcej, Dominika i Michał spotykali się nie tylko w szpitalu. Niedawno odbył się ślub Apoloniusza Tajnera z Izabelą Podolec, na który Wiśniewski został zaproszony. Oczywiście, była tam też jego (jeszcze) obecna żona.

Jak udało się ustalić "Faktowi", sprawa rozwodowa lidera zespołu "Ich Troje" nadal nie ma wyznaczonego terminu. Podobno jest to związane z tym, że Michał i Dominika chcą rozstać się polubownie.

Michał i Dominika mają do siebie ogromny szacunek. Nie ma mowy o wojnie. Ze względu na wspólnie spędzone lata chcą, by ich rozstanie przebiegło jak najmniej boleśnie – zdradza informator "Faktu".

Źródło tabloidu twierdzi, że para zdecydowała się wziąć udział w mediacjach pod okiem specjalisty.

Wiśniewscy uznali, że spotkanie na gruncie bardziej przyjaznym niż sala rozpraw pozwoli im lepiej ustalić wszystkie szczegóły rozwodu .

Kto wie, może jeszcze nie wszystko stracone i małżonkowie spróbują zawalczyć o ten związek? Trzymamy kciuki.

JP