Zwrot akcji u Wiśniewskich. Jednak rozwodu nie będzie? Znamy szczegóły

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski są w trakcie sprawy rozwodowej. Jak podaje "Fakt", para postanowiła poprosić o pomoc mediatora sądowego.
Zobacz wideo

Dominika Tajner jest w trakcie rozwodu z Michałem Wiśniewskim. To z powództwa wokalisty para spotkała się w sądzie. Do tej pory nie wiadomo, co tak naprawdę było powodem rozpadu małżeństwa. Mogłoby się wydawać, że rozstali się w nieprzyjaznych okolicznościach, jednak okazuje się, że chcą załatwić tę sprawę polubownie.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski pogodzą się?

Początek maja był dla Dominiki bardzo trudny. Jej 13-letni syn Maksymilian w ciężkim stanie trafił do szpitala. Kiedy gwiazda czuwała przy chłopcu, wielkim wsparciem otoczył ją Michał Wiśniewski. Piosenkarz, choć nie jest biologicznym ojcem Maksa, to traktuje go jak własnego syna. Właśnie dlatego zdrowie dziecka nie było mu obojętne. Co więcej, Dominika i Michał spotykali się nie tylko w szpitalu. Niedawno odbył się ślub Apoloniusza Tajnera z Izabelą Podolec, na który Wiśniewski został zaproszony. Oczywiście, była tam też jego (jeszcze) obecna żona.

Jak udało się ustalić "Faktowi", sprawa rozwodowa lidera zespołu "Ich Troje" nadal nie ma wyznaczonego terminu. Podobno jest to związane z tym, że Michał i Dominika chcą rozstać się polubownie.

Michał i Dominika mają do siebie ogromny szacunek. Nie ma mowy o wojnie. Ze względu na wspólnie spędzone lata chcą, by ich rozstanie przebiegło jak najmniej boleśnie – zdradza informator "Faktu".

Źródło tabloidu twierdzi, że para zdecydowała się wziąć udział w mediacjach pod okiem specjalisty.

Wiśniewscy uznali, że spotkanie na gruncie bardziej przyjaznym niż sala rozpraw pozwoli im lepiej ustalić wszystkie szczegóły rozwodu .

Kto wie, może jeszcze nie wszystko stracone i małżonkowie spróbują zawalczyć o ten związek? Trzymamy kciuki.

JP

Więcej o:
Komentarze (26)
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski próbują ratować swoje małżeństwo? "Mają do siebie ogromny szacunek. Nie ma mowy o wojnie"
Zaloguj się
 • Gość: brrr

  Oceniono 11 razy 7

  wypad z tymi żałosnymi szmaciarzami

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 6 razy 6

  Duet z tymańskim niech załozy i jazda po festynach wiejskich. Dwóch doWcipMisiów, niech bawią ludzi

 • Gość: Lila

  Oceniono 7 razy 5

  Boże chłopie zrób coś z tymi włosami...

 • Gość: Lucky

  Oceniono 3 razy 3

  Jeszce o tym lamusie piszecie.?

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  Ludzie, załatwiajcie swoje sprawy między sobą, nie trąbcie o tym na cały kraj, bo to naprawdę idiotyczne. Fakt, nie wy trąbicie, tylko plotek. Plotek z tego żyje, a wy mu to ułatwiacie z zyskiem dla siebie?! Jak to jest naprawdę.

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 3

  a kiedy to tałatajstwo się weżmie do roboty i przestanie żyć na kredyt ---pasożyty należy tępić najlepiej DDT lub AZOTOKSEM .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX