"TTBZ". Spekulowano, że Joanna Koroniewska pojawi się w nowej edycji. Teraz już wszystko jest jasne. Aktorka zabrała głos

Joanna Koroniewska zdementowała doniesienia, jakoby miała pojawić się w nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

"Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z najlepszych programów Polsatu. Stacja szykuje już kolejną edycję. Według informatora tygodnika "Rewia", wśród uczestników show miała znaleźć się Joanna Koroniewska.

Występ Joanny bez wątpienia dodałby smaczku całemu show. I na pewno przyciągnąłby nowych widzów. (...) Od początku istnienia programu wiele razy była namawiana, ale do tej pory zawsze odmawiała. Oboje z Maćkiem nie chcą łączyć życia prywatnego z zawodowym i dawać pretekstów do tego, by niepotrzebnie o nich plotkowano - zdradził ponoć jeden z pracowników stacji Polsat w rozmowie z "Rewią".
Zobacz wideo

Aktorka na swoim profilu na Instagramie odniosła się do tych informacji. Wyznała, że w "TTBZ" na pewno się... nie pojawi.

Mysie pysie. Właśnie mi doniesiono, że jestem namawiana do udziału jako uczestnik w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", który to rzeczywiście uwielbiam i to OCZYWIŚCIE NIE z powodu Macieja Dowbora bynajmniej. To program o ŚPIEWANIU, a JA ostatni raz TO ROBIŁAM w miarę dobrze chyba w podstawówce, potem przeszłam mutację i to by było na tyle. Teraz już nawet pod prysznicem nie śpiewam. Uspokajam więc, że NIKOMU tego nie zrobię - napisała w poście.

Internauci nie kryją rozczarowania.

Zaczęłabym oglądać!
Fajnie by było, gdybyś właśnie wzięła udział.
Jestem pewna, że posiada pani śliczny głos.

Musimy przyznać, że także jesteśmy nieco zawiedzeni. Z udziałem Joasi z pewnością byłoby ciekawie!

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (7)
"Twoja twarz brzmi znajomo". Joanna Koroniewska pojawi się w nowej edycji programu? Aktorka zabrała głos
Zaloguj się
 • Gość: Nila

  Oceniono 3 razy 3

  Panią Lewandowską nie wolno komentować?

 • Gość: Gaweł

  Oceniono 3 razy 3

  Fajna, zgrabna, przyjemna osoba dla oka, choć kompletnie nie wiem kim ta pani jest, za to wiem kim jest Winiawa a wolałbym, żeby było odwrotnie!

 • Gość: Waldi

  0

  Podzielam zdanie Pani Joanny Koroniewskiej że nie chcę się pojawić w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" przecież jej mąż jest współprowadzącym w tym programie i ma trochę kontakt z uczestnikami więc nie wyobrażam sobie ich rozmów przed każdym występem jak one miały by wyglądać a po za tym najlepiej nie łączyć życia prywatnego z pracą i nie robić pola do plotek więc najlepiej żeby Pani Joanna Koroniewska którą bardzo szanuje i lubię nie brała udziały w tym programie i to samo tyczy się dzieci i współmałżonków Jurorów i drugiego gospodarza programu Piotra Gąsowskiego nie wyobrażam sobie gdyby ich rodziny występowały w tym programie mimo że je bardzo lubię i szanuje i nic do nich nie mam to najlepiej nie łączyć życia prywatnego z pracą.
  Już czekam na kolejną edycje programu" twoja twarz brzmi znajomo który wręcz uwielbiam.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy -1

  Chyba w programie „Twój coraz dłuższy nos brzmi znajomo” może przebrać się za Pinokio 😂

 • Gość: Roza

  Oceniono 5 razy -3

  Osobiscie jej nie trawie, zbyt pewna siebie..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX