"TTBZ". Spekulowano, że Joanna Koroniewska pojawi się w nowej edycji. Teraz już wszystko jest jasne. Aktorka zabrała głos

Joanna Koroniewska zdementowała doniesienia, jakoby miała pojawić się w nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

"Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z najlepszych programów Polsatu. Stacja szykuje już kolejną edycję. Według informatora tygodnika "Rewia", wśród uczestników show miała znaleźć się Joanna Koroniewska.

Występ Joanny bez wątpienia dodałby smaczku całemu show. I na pewno przyciągnąłby nowych widzów. (...) Od początku istnienia programu wiele razy była namawiana, ale do tej pory zawsze odmawiała. Oboje z Maćkiem nie chcą łączyć życia prywatnego z zawodowym i dawać pretekstów do tego, by niepotrzebnie o nich plotkowano - zdradził ponoć jeden z pracowników stacji Polsat w rozmowie z "Rewią".
Zobacz wideo

Aktorka na swoim profilu na Instagramie odniosła się do tych informacji. Wyznała, że w "TTBZ" na pewno się... nie pojawi.

Mysie pysie. Właśnie mi doniesiono, że jestem namawiana do udziału jako uczestnik w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", który to rzeczywiście uwielbiam i to OCZYWIŚCIE NIE z powodu Macieja Dowbora bynajmniej. To program o ŚPIEWANIU, a JA ostatni raz TO ROBIŁAM w miarę dobrze chyba w podstawówce, potem przeszłam mutację i to by było na tyle. Teraz już nawet pod prysznicem nie śpiewam. Uspokajam więc, że NIKOMU tego nie zrobię - napisała w poście.
 

Internauci nie kryją rozczarowania.

Zaczęłabym oglądać!
Fajnie by było, gdybyś właśnie wzięła udział.
Jestem pewna, że posiada pani śliczny głos.

Musimy przyznać, że także jesteśmy nieco zawiedzeni. Z udziałem Joasi z pewnością byłoby ciekawie!

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>