Anna Mucha zaprosiła fanów do łóżka. "No chodź, dołącz do mnie". Fani są zniesmaczeni, ale ta sprawa ma drugie dno

Anna Mucha nagrała prowokacyjne wideo, w którym zaprosiła internautów do łóżka. Fani są oburzeni. Aktorka wyjaśniła, że nie miała nic złego na myśli.
Zobacz wideo

Anna Mucha jest piękna kobietą, która z pewnością nie może narzekać na brak powodzenia u mężczyzn. Aktorka lubi podgrzewać atmosferę na swoim Instagramie, dlatego często dodaje seksowne zdjęcia w bikini lub topless. Lubi chwalić się też zgrabnymi nogami, więc odsłania je w krótkich sukienkach. Jednak tym razem, wielu jej fanów stwierdziło, że gwiazda poszła o krok za daleko. O co chodzi?

Anna Mucha zaprasza fanów do łóżka

Mucha na swoim profilu na Instagramie opublikowała filmik, w którym zaprosiła fanów do łóżka. Erotycznym głosem zachęciła, aby się do niej przyłączyli:

No hej... Nie masz ochoty czasem sobie tak poleżeć...? Cały dzień... W łóżku... Dołącz do mnie... No chodź...!
 

W komentarzach pojawiło się wiele negatywnych opinii. Zarówno mężczyźni jak i kobiety uznali, że zachowanie Anny Muchy jest niesmaczne.

Brzmi jak tanie 0 700. Masakra.
Średnio to wyszło i mało smacznie. Tak można zaprosić, ale męża bądź partnera...
Słabe to jest bardzo - czytamy.

Jednak jak się okazuje, nie warto tak szybko wydawać osądów. Aktorka doskonale wie, jak prowokować, aby zrobiło się o niej głośno. Ale tym razem, zrobiła to w szczytnym celu. Otóż gwiazda wspiera akcję Instytutu Matki i Dziecka, której celem jest zebranie miliona złotych na wymianę 100 łóżek szpitalnych w remontowanych oddziałach.

Chore dzieci nie mają wyboru... Łóżko to coś więcej, niż mebel... dla chorego łóżko bywa całym światem... Instytut Matki i Dziecka prosi o pomoc. Dołóż się do łóżka. Chodź, kupimy łóżko! Razem - zaapelowała Anna Mucha.
 

ZOBACZ TEŻ: Krystian Wieczorek odchodzi z "M jak Miłość"? Jest komentarz produkcji - jednoznaczny

Takie akcje nam się podobają! Dobra robota.

JP