Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć rozwiedli się. Aktorka potwierdza: Nie jesteśmy małżeństwem od kilku miesięcy

Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć są już po rozwodzie. Aktorka w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że jej małżeństwo zakończyło się kilka miesięcy temu.

Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć przez lata uchodzili za zgrane małżeństwo. Dziś już wiemy, że ich drogi się rozeszły. O rozwodzie w rozmowie z Plejadą poinformowała aktorka. 

Zobacz wideo

Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć rozwiedli się

Aneta i Marcin pobrali się w 2002 roku. Doczekali się też dwójki pociech: 14-letniej córki i 9-letniego syna. W ostatnim czasie spekulowano, że para przechodzi kryzys, a informator tygodnika "Na żywo" twierdził, że aktor wyprowadził się od żony i niedawno był widziany w towarzystwie innej kobiety. Doniesienia na temat kryzysu potwierdziła teraz Todorczuk, która w rozmowie z Plejadą wyznała, że ich małżeństwo rozpadło się kilka miesięcy temu. 

Rozwiedliśmy się kilka miesięcy temu, ale nie mam zamiaru rozwijać tego tematu. Do tej pory udawało mi się chronić życie prywatne i nadal się tego trzymam. Nie będzie opowiadania o szczegółach ze względu na dobro naszych dzieci - mówi dla Plejady.

Jak czytamy, Aneta obecnie skupia się przede wszystkim na pracy. Przed nią nowe projekty i wyzwania zawodowe.

Szykuję się do bardzo ważnej premiery w moim życiu. Monodram "Kobieta, która wpadała na drzwi" to niesamowita, mięsista historia. To najtrudniejszy materiał, za który kiedykolwiek się zabierałam. Poza tym jestem bardzo oddana dzieciom.

Z pewnością wieść o rozwodzie Anety i Marcina będzie dla wielu sporym zaskoczeniem. 

DH