Joanna Liszowska mimo rozwodu z milionerem wciąż jest współwłaścicielką luksusowej willi w Szwecji. Para potrafiła rozstać się pokojowo

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwiedli się. "Fakt" dowiedział się, że byli małżonkowie wciąż są zameldowani w luksusowej willi w Goeteborgu.
Zobacz wideo

W 2010 roku Joanna Liszowska poślubiła szwedzkiego milionera. Jej mężem został Ola Serneke, z którym doczekała się dwóch córek: Emmy i Stelli. O kryzysie w ich związku mówiło się już dawno. Aktorka długo ignorowała te doniesienia, jednak w końcu zabrała głos. Okazało się, że para rozwiodła się rok temu w Szwecji.

Joanna Liszowska i Ola Serneke nie są już małżeństwem

Liszowska podkreśla, że rozstali się w zgodzie i łączą ich przyjacielskie stosunki. Jak dowiedział się "Fakt", mimo że nie są już razem, to nadal są zameldowani w willi Szweda w Goeteborgu. Ma ona ponad 200 m2, znajduje się w niej 9 pokoi, a jej wartość szacowana jest na cztery miliony złotych. W trakcie małżeństwa aktorka dzieliła swój czas między dwa domy: ten w Szwecji i w Polsce. Nic więc dziwnego, że w ciągu 8 lat zadomowiła się u męża.

Joanna Liszowska z mężemJoanna Liszowska z mężem KAPIF.pl

Serneke jest prawdziwym człowiekiem sukcesu. W Szwecji jest uznanym przedsiębiorcą i milionerem. Prowadzi m.in. firmę Sefa Bygg & Konsult AB, związaną z branżą budowlaną. Posiada również udziały w ponad 20 spółkach. Rozsądnie inwestuje w nieruchomości. Kilka lat temu szacowano, że jego majątek wynosi około 20 milionów euro. 

AW

Więcej o:
Komentarze (28)
Joanna Liszowska mimo rozwodu z milionerem wciąż jest współwłaścicielką luksusowej willi w Szwecji. Para potrafiła rozstać się pokojowo
Zaloguj się
 • Gość: gosc 03

  Oceniono 17 razy 7

  Luksusowa willa ma 200m2 i 9 pokoi a to dopiero luksus, cos wam sie pomylilo, co zaliczacie do pokoi...... przedpokoj, taras??

 • Gość: gosc

  Oceniono 13 razy 7

  Liszowska podpisala intercyze i ona nie ma nic do majatku meza. To wszystko jest jej bylego meza to ze jest tam zameldowana o niczym nie swiadczy, Ona bedzie jezdzila do bylego meza ale tylko z corkami aby dzieci mialy kontakt z ojcem.

 • Gość: gość14

  Oceniono 6 razy 6

  Proszę pamiętać - intercyza to bardzo pożyteczna umowa przedmałżeńska ,zasadniczo likwiduje wiele niepotrzebnych scysji w trakcie jak i po ( jesli zajdzie taka koniecznośc) bo przecież jak się kochacie to w czym wam to przeszkadza od taki papierek ale gdyby nagle...............

 • Gość: Juzef Wodnik Szuwar Kaczor

  Oceniono 20 razy 6

  Nie "para" tylko facet po prostu nie dał sobie w kasze dmuchać.

 • Gość: Ginekolog seksuolog amator

  Oceniono 13 razy 5

  Krytycy Joanny Liszowskiej mogą mnie minusować, lecz jednoznacznie chce stwierdzić, że jak dla mnie ta babeczka jest super i zapewne lubi seksualne maratony

 • Maciek Raczka

  Oceniono 11 razy 3

  200m i 9 pokoi? Toż to są jakies małe klitki , bo gdzie w tych 200 metrach zmieściły by sie jeszcze co najmniej 3-4 lazienki, kuchnia, korytarze, schowki, pomieszczenia gospodarcze itp. O garażu nie wspomnę. I to ma kosztować 4 miliony?
  Ha ha ha cenię dobre dziennikarstwo!

 • Gość: Snw

  Oceniono 5 razy 3

  Szkoda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX