Joanna Liszowska mimo rozwodu z milionerem wciąż jest współwłaścicielką luksusowej willi w Szwecji. Para potrafiła rozstać się pokojowo

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwiedli się. "Fakt" dowiedział się, że byli małżonkowie wciąż są zameldowani w luksusowej willi w Goeteborgu.
Zobacz wideo

W 2010 roku Joanna Liszowska poślubiła szwedzkiego milionera. Jej mężem został Ola Serneke, z którym doczekała się dwóch córek: Emmy i Stelli. O kryzysie w ich związku mówiło się już dawno. Aktorka długo ignorowała te doniesienia, jednak w końcu zabrała głos. Okazało się, że para rozwiodła się rok temu w Szwecji.

Joanna Liszowska i Ola Serneke nie są już małżeństwem

Liszowska podkreśla, że rozstali się w zgodzie i łączą ich przyjacielskie stosunki. Jak dowiedział się "Fakt", mimo że nie są już razem, to nadal są zameldowani w willi Szweda w Goeteborgu. Ma ona ponad 200 m2, znajduje się w niej 9 pokoi, a jej wartość szacowana jest na cztery miliony złotych. W trakcie małżeństwa aktorka dzieliła swój czas między dwa domy: ten w Szwecji i w Polsce. Nic więc dziwnego, że w ciągu 8 lat zadomowiła się u męża.

Joanna Liszowska z mężemJoanna Liszowska z mężem KAPIF.pl

Serneke jest prawdziwym człowiekiem sukcesu. W Szwecji jest uznanym przedsiębiorcą i milionerem. Prowadzi m.in. firmę Sefa Bygg & Konsult AB, związaną z branżą budowlaną. Posiada również udziały w ponad 20 spółkach. Rozsądnie inwestuje w nieruchomości. Kilka lat temu szacowano, że jego majątek wynosi około 20 milionów euro. 

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.