Kim Kardashian składa życzenia Scottowi i pokazuje stare zdjęcia. Kylie jest na nich nie do poznania. Fani: Kylie Cię zabije

Kim Kardashian złożyła urodzinowe życzenia Scottowi Disickowi. Ojciec dzieci jej siostry skończył 36 lat. Z tej okazji celebrytka udostępniła kilka jego fotografii sprzed 11 lat.

Scott Disick nie jest już z Kourtney Kardashian, ale nadal pozostaje bardzo blisko rodziny. Przyjaźni się z byłą partnerką i jej siostrami, a przede wszystkim opiekuje się dziećmi, które wychowuje wspólnie z Kourt. Między Scottem a Kardashianami nie ma napiętej atmosfery, na co dowodem są m.in. życzenia, które niedoszłemu szwagrowi złożyła Kim.

Znalazłam te klejnoty z 2008 roku - napisała o zdjęciach, które wrzuciła na Instagram. - Scott, znam Cię od 15 lat, przeszliśmy razem mnóstwo i mamy wiele wspaniałych wspomnień! Jesteś dla mnie jak brat. Widzę, jak dorosłeś, jak stałeś się cudownym ojcem i przyjacielem. Cieszę się, że jesteś w naszych życiach.
Zobacz wideo

Fani Kim (i oczywiście my też!) od razu zwrócili uwagę na znajdującą się na zdjęciach Kylie. Nie jest tajemnicą, że 21-latka zdecydowała się na kilka operacji plastycznych. Wiadomo, że dorastanie zrobiło swoje, ale naprawdę, małej Kylie nie da się poznać.

Kylie zabije Cię za te zdjęcia - żartowali fani Kardashianki.
Kylie nie miała jeszcze ust - pisali inni.
Po co Kim pokazuje zdjęcia Scotta z Kylie, a nie ze sobą?

Nie wiemy, czy Kim chciała zrobić żart siostrze, czy po prostu nie przemyślała doboru zdjęć. A może te wydawały jej się najfajniejsze? W każdym razie też życzymy Scottowi wszystkiego najlepszego.

JM

Więcej o:
Komentarze (5)
Kim Kardashian składa życzenia Scottowi i pokazuje stare zdjęcia. Kylie jest na nich nie do poznania. Fani: Kylie Cię zabije
Zaloguj się
 • Gość: tak

  Oceniono 10 razy 10

  Są ofiarami własnego sukcesu. Same osobiście, bez niczyjej pomocy, stworzyły wizerunek kobiety zawsze i wszędzie perfekcyjnie umalowanej, ubranej w najdroższe szmaty z figurą rzeźbioną rękami najlepszych chirurgów. A czas płynie. Wszystkie K. dobiegają 40. Natura jest bezwzględna i już niedługo się zacznie rzeźnickie poprawianie. A poza tym one muszą mieć bardzo dużo kompleksów- każda plamka, włosek musi wywoływać sporą histerię. Same sobie to zgotowały a przy okazji milionom małoletnich fanek tak nas..ały w głowach że strach.

 • Gość: Mania

  Oceniono 9 razy 9

  Co to za kolejne karykatury kobiet. Jak z gry komputerowej

 • Gość: yyyyyy

  Oceniono 5 razy 3

  Płakać się chce patrząc na ich życie. 3/4 dnia na stylizowaniu się na krześle, fotka, tysiąc szmat, kolejna fotka. Dookoła sami obcy ludzie i siostry, które też mają dookoła samych obcych. Dwie młode w ogóle nie mają bliskich znajomych- rosły na oczach świata. Co z tego że mają szmal jak nie mają życia. Tydzień na jachcie, z czego 3/4 dnia na krześle makijażysty i focia. Wakacje w Dubaju- to samo. A potem wyjście do klubu, gdzie już wystylizowanym zrobi się focie, posiedzi pare godzin nie ze znajomymi, ale z ludźmi, którzy tobie płacą, żeby tam być i drugą grupą, której ty płacisz, żeby z tobą poszła [ochroniarze, makijażyści]. Faktycznie, jest czego zazdrośćić.

 • Gość: Anna K.

  0

  Te glupie / madre kobiety Kardashian robia co chca !!! Gdyby im to zycie nie odpowiadalo to by odeszly, uciekly.NIE litujcie sie nad nimi.

 • Gość: taki jeden

  Oceniono 3 razy -1

  Wyglądają troszku jak nasza Julka Wieniawa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX