Kim Kardashian składa życzenia Scottowi i pokazuje stare zdjęcia. Kylie jest na nich nie do poznania. Fani: Kylie Cię zabije

Kim Kardashian złożyła urodzinowe życzenia Scottowi Disickowi. Ojciec dzieci jej siostry skończył 36 lat. Z tej okazji celebrytka udostępniła kilka jego fotografii sprzed 11 lat.

Scott Disick nie jest już z Kourtney Kardashian, ale nadal pozostaje bardzo blisko rodziny. Przyjaźni się z byłą partnerką i jej siostrami, a przede wszystkim opiekuje się dziećmi, które wychowuje wspólnie z Kourt. Między Scottem a Kardashianami nie ma napiętej atmosfery, na co dowodem są m.in. życzenia, które niedoszłemu szwagrowi złożyła Kim.

Znalazłam te klejnoty z 2008 roku - napisała o zdjęciach, które wrzuciła na Instagram. - Scott, znam Cię od 15 lat, przeszliśmy razem mnóstwo i mamy wiele wspaniałych wspomnień! Jesteś dla mnie jak brat. Widzę, jak dorosłeś, jak stałeś się cudownym ojcem i przyjacielem. Cieszę się, że jesteś w naszych życiach.
Zobacz wideo

Fani Kim (i oczywiście my też!) od razu zwrócili uwagę na znajdującą się na zdjęciach Kylie. Nie jest tajemnicą, że 21-latka zdecydowała się na kilka operacji plastycznych. Wiadomo, że dorastanie zrobiło swoje, ale naprawdę, małej Kylie nie da się poznać.

Kylie zabije Cię za te zdjęcia - żartowali fani Kardashianki.
 
Kylie nie miała jeszcze ust - pisali inni.
Po co Kim pokazuje zdjęcia Scotta z Kylie, a nie ze sobą?

Nie wiemy, czy Kim chciała zrobić żart siostrze, czy po prostu nie przemyślała doboru zdjęć. A może te wydawały jej się najfajniejsze? W każdym razie też życzymy Scottowi wszystkiego najlepszego.

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.