Marinę Łuczenko-Szczęsną wzięło na wspomnienia. Pokazała stare zdjęcie z wakacji, a tam... jej były

Marina Łuczenko-Szczęsna przed laty była w związku z Wojciechem Łozowskim, czyli Łozo. Teraz tę dawną miłość przypomniała na swoim Instagramie. Udostępniła zdjęcie, na którym pozuje z byłym chłopakiem.

Marina Łuczenko-Szczęsna dziś jest szczęśliwą żoną Wojciecha Szczęsnego oraz mamą prawie rocznego już Liama. Ale przed związkiem ze znanym piłkarzem wokalistka spotykała się między innymi z Wojciechem Łozowskim, znanym jako Łozo. Było to blisko 10 lat temu, ale jak się dziś okazuje, Marina i Łozo nadal mają ze sobą kontakt, być może tylko internetowy, ale zawsze. Niedawno Wojtka wzięło na wspomnienia na Instagramie, a tym samym o swojej starej miłości przypominała nam sama Marina. 

Zobacz wideo

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała stare zdjęcie z Łozo

Wydaje się, że Łozo postanowił zrobić spore porządki w szafach, a znalezionymi tam skarbami pochwalił się na InstaStories. Opublikował serię zdjęć i nagrań, wśród których dopatrzyliśmy się starej fotografii z Mariną. Muzyk oznaczył byłą ukochaną, a ona nie była obojętna i także udostępniła to zdjęcie na swoim Instagramie. 

Marina i Łozo na starym zdjęciuMarina i Łozo na starym zdjęciu screen Instagram

Jak możecie zauważyć, zdjęcie zostało zrobione w 2008 roku, kiedy to właśnie Marina i Wojtek byli parą. I chociaż wydaje się, że w swoim towarzystwie bawili się wyśmienicie, to jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. No cóż, tak bywa. Na szczęście, jak niedawno przyznał Łozo, nadal ma sporadyczny kontakt z byłą dziewczyną. Muzyk miał nawet okazję poznać Szczęsnego. 

Mamy taki kontakt na zasadzie: raz na parę miesięcy jest okazja, albo jest sytuacja w której gdzieś tam okazuje się, że jesteśmy we wspólnym mieście, to zagadamy. Teraz dłuższy czas się nie widzieliśmy, nie gadaliśmy, natomiast jak byłem w Londynie, jak Polacy grali na Euro, nawet przed, udało mi się spotkać z Marą i z Wojtkiem. Pogadaliśmy sobie, zaprosili mnie do siebie - przyznał w rozmowie z "Faktem".

Czyli jednak można rozstać się w zgodzie. Super! Pamiętacie jeszcze te czasy, kiedy Marina była z Łozo? Jeśli nie, to w galerii znajdziecie ich stare zdjęcia. Po latach możemy już chyba stwierdzić, że wokalistka ma pewną słabość do "Wojtków". 

DH

Więcej o:
Komentarze (25)
Marinę Łuczenko-Szczęsną wzięło na wspomnienia. Pokazała stare zdjęcie z wakacji, a tam... jej były
Zaloguj się
 • Gość: gb

  Oceniono 23 razy 19

  dziewczyny ze wschodu czesto juz od wczesnej mlodosci prezentuja sie jak profesjonalistki

 • Gość: Nina

  Oceniono 23 razy 13

  W sumie teraz widać po zdjęciach, ze gęba majstrowania. Np. Usta po ciąży zmieniły kształt? Mimo prób dalej wyglada jak krecik 😃😂😃

 • Gość: G

  Oceniono 18 razy 12

  ŁOZO ZA BIEDNY BYŁ DLA NIEJ.

 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 8 razy 6

  Na tych starych zdjęciach ma naturalny, miły uśmiech zakochanej dziewczyny, na zdjęciach z mężem ma zazwyczaj udający uśmiech grymas twarzy pełen wyższości i sztuczności. Ta różnica od razu rzuca się w oczy

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 6

  nikt nigdy nie toleruje poprzedniego okienka transferowego, zal mi meza, ze musial sprostac takiej sytuacji a jej wspolczuje braku taktu

 • valla

  Oceniono 7 razy 5

  zalosna ruska utrzymanka :D

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 4

  od razu widać różnicę w jej wyglądzie, dawniej ubierała się jak wieśniara, a teraz wielka dama za kasę głupiego męża, cwana bestia, wiedziała jak się ustawić.

 • Gość: GOSTEK766

  Oceniono 3 razy 3

  Szepcząc mu do ucha na pewno nie pomyli imienia .

 • Gość: C & D

  Oceniono 7 razy 3

  oto intelektualna pularda na złotej grzędzie. hehehehe, ale to nadal inteelktualna pularda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX