Meghan Markle i książę Harry planują drugie dziecko? Brytyjskie media nie mają wątpliwości. "Archie niebawem będzie miał rodzeństwo"

Czyżby Meghan Markle i książę Harry już planowali powiększenie rodziny? Według brytyjskich tabloidów to bardzo możliwe. Mówi się, że księżna Sussex będzie w drugiej ciąży na przełomie 2019 i 2020 roku.

Meghan Markle i książę Harry niedawno zostali rodzicami. 6 maja 2019 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Archie. I choć od tamtej pory nie minął jeszcze miesiąc, brytyjskie media już mówią o drugiej ciąży księżnej Sussex. 

Zobacz wideo

Meghan Markle i książę Harry planują drugie dziecko? 

Jak donosi "Daily Mail", 37-letnia Meghan Markle nie będzie zbyt długo zwlekać z drugą ciążą. Powód? Chodzi o jej wiek. Jeśli książęca para rzeczywiście planuje powiększenie rodziny, to teraz jest na to najlepszy czas. Według bukmacherów księżna Sussex zajdzie w drugą ciążę jeszcze pod koniec tego roku. 

Co prawda Meghan i Harry dopiero co zostali rodzicami i są na początku drogi macierzyństwa i ojcostwa, ale jesteśmy przekonani, że Archie bardzo krótko będzie ich jedynym dzieckiem, niebawem może mieć rodzeństwo – donosi Daily Mail.

 Wierzycie w te doniesienia? 

DH