Anna Dereszowska zarzuciła Julii Wieniawie wprowadzanie nastolatek w kompleksy. "Ta pogoń jest destrukcyjna"

Anna Dereszowska udzieliła niedawno wywiadu "Pani". Opowiedziała w nim m.in. o problemach z zaakceptowaniem swojego ciała. Wbiła też szpilę Julii Wieniawie.

Dziś Anna Dereszowska uważana jest przez wielu za jedną z najseksowniejszych aktorek. Okazuje się, że przed laty miała problemy z odżywianiem. Gwiazda obawia się też o swoją córkę. Twierdzi, że ślepe podążanie za influencerkami takimi jak Julia Wieniawa, może zaszkodzić w przyszłości jej córce.

Zobacz wideo

Anna Dereszowska

Aktorka w wywiadzie dla miesięcznika "Pani" wyznała, że w przeszłości zmagała się z wieloma kompleksami.

Wychowywałam się w otoczeniu chłopców, starszego brata i kuzynów, a oni potrafili bezmyślnie powiedzieć, że jestem beznadziejna, brzydka i gruba. I to słowo – "grubaska" – utkwiło w mojej głowie. Wiele lat zajęło mi uporanie się z tym - powiedziała Dereszowska.

Dziś gwiazda obawia się o swoją 11-letnią córkę. Anna Dereszowska martwi się, że nastolatka zacznie porównywać się idolek z Instagrama. Aktorka przyznała, że choć szanuje Julię Wieniawę, jej obraz w mediach społecznościowych jest przekłamany.

Nastolatki obserwują na Instagramie Maffashion czy Julię Wieniawę, które wrzucają piękne zdjęcia w profesjonalnym makijażu, ze zrobioną fryzurą oraz przy dobrym świetle, i potem te dziewczyny myślą, że też powinny być takie śliczne. Jedna i druga Julka jest piękna, ale przecież nie budzą się rano, wyglądając idealnie. One też mają podkrążone oczy, tylko tego już ich fanki nie widzą. Ta pogoń za perfekcją jest destrukcyjna - dodała.

Zgadzacie się z jej opinią?

AD

Więcej o:
Komentarze (152)
Anna Dereszowska zarzuciła Julii Wieniawie wprowadzanie nastolatek w kompleksy. "Ta pogoń jest destrukcyjna"
Zaloguj się
 • Gość: Xxx

  Oceniono 134 razy 120

  Wieniawa to taka młoda glupiutka medialna ..........Kariery to ona nie zrobi ,chodź wielu panom sprawi przyjemność.Anty przykład dla nastolatek😳

 • Gość: gość

  Oceniono 77 razy 65

  jula to takie nic beztalencie! Ciekawe jak zarobiła taką kasę!?

 • Gość: Hana

  Oceniono 71 razy 61

  Ma pani rację pani Aniu. Ciężko jest dzisiaj wychować i ustrzec córki przed takimi glupiutkimi kaczuchami jak np. Wieniawa.

 • Gość: x²

  Oceniono 53 razy 51

  Wieniawa niczego sobą nie reprezentuje: ani urody, ani tym bardziej talentu.
  Gdyby w swoim czasie nie uczepiła się syna znanych aktorów (bo nie powiem, że aktora - on jest mierny jak mało kto, no ale...) - to do tej pory nie istniała by.

 • konigin

  Oceniono 39 razy 37

  Chciałabym się chętnie dowiedzieć kto to jest "pani" Wieniawa, bo ostatnio jej wszędzie pełno, a nie wiem co osiągnęła ani co sobą reprezentuje, że jest taka rozgrywana?

 • Gość: Hal

  Oceniono 46 razy 36

  Jakie kompleksy?

  Wieniowa jest brzydka i niezgrabna, raczej podbuduje ego nastolatek - "skoro ona może to i ja na pewno też!"

 • Gość: Gosciunio

  Oceniono 29 razy 29

  Wieniawa tu, Wieniawa tam, robi się szum A co to dziewczę nie wyróżniające się niczym osiągnęło bo nie słyszałam. Jedyne chyba co o niej wiadomo to że buja się z Baronem. To smutne że nasze "gwiazdy" to tak naprawdę są niczym godnym uwagi. Prawdziwe gwiazdy nie muszą świecić swoimi też marnymi wdziekami !!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Tokio

  Oceniono 31 razy 29

  Wieniawa... Bez tej malolaty nie odbędzie się żadna impreza..z każdego kąta jak pająk wychodzi Wieniawa....dziewcze nikt..ktos ja lansuje ewidentnie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX