Rezydencja w sąsiedztwie Meghan i Harry'ego wystawiona na sprzedaż. Cena bardzo wysoka, ale na lokatorów czekają luksusy

Nie musicie należeć do rodziny królewskiej, żeby zamieszkać w sąsiedztwie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Będzie to was jednak sporo kosztować.

Na rynku nieruchomości pojawiła się nowa posiadłość. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jest to dom, który znajduje się w bardzo bliskim sąsiedztwie (5 minut drogi) rezydencji Meghan Markle i księcia Harry'ego - Frogmore Cottage. Trzypiętrowa willa z pewnością okaże się marzeniem wielu, ale mieszkanie w niej może być problematyczne. Spokój nowych mieszkańców mogą bowiem zakłócać paparazzi "polujący" na zdjęcia książęcej pary.

Zobacz wideo

Posiadłość w pobliżu rezydencji Meghan i Harry'ego na sprzedaż

Dom położony jest dokładnie przy King's Road w Windsorze. W posiadłości na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie, recepcja i rodzinna łazienka. Kolejne dwa pokoje sypialniane znajdują się piętro wyżej. Co ciekawe, w willi znajduje się także kilka łazienek, ale ich dokładna liczba nie jest znana.

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle związała się z księciem Harrym tylko dla sławy i pieniędzy? Jej przyjaciółka twierdzi, że księżnej zależało na poznaniu "bogatego Brytyjczyka"

Jak czytamy, rezydencja wymaga sporego remontu. Czego się jednak nie zrobi, by mieszkać w sąsiedztwie przedstawicieli królewskiego rodu. Skoro kogoś będzie stać na tę willę, z pewnością na renowację budynku także. Przejdźmy więc do kosztów. Aby dostąpić tego zaszczytu, należy zapłacić najpierw 1,4 miliona dolarów, czyli ponad 5 milionów złotych. 

Skusilibyście się? 

DH

Więcej o: