Angelina Jolie i Brad Pitt przeżywają przełom w relacjach po rozwodzie. "To koniec dram, bitewny kurz opadł". Aktorka ma powód do radości

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się miesiąc temu. Formalnie są singlami, ale do ustalenia zostały im ostatnie kwestie - zwłaszcza opieka nad dziećmi. Okazuje się, że w ich relacjach nastąpił prawdziwy przełom.

Angelina Jolie i Brad Pitt w ostatnich miesiącach bardziej kłócili się, niż dogadywali. W końcu wzięli długo wyczekiwany rozwód, ale ich stosunki wcale nie uległy poprawie. Wręcz przeciwnie, zaczęło się wzajemne oskarżanie o zły wpływ na dzieci. Okazuje się, że wszystko to już przeszłość. Para WRESZCIE dogadała się ze sobą i może ponownie rozpocząć nowy etap w życiu.

Zobacz wideo

Angelina Jolie i Brad Pitt naprawili swoje relacje

Angelina Jolie i Brad Pitt ustalili wszystkie kwestie, które dotyczą m.in. opieki nad dziećmi. Zrobili to nie tylko ze względu na wymagania sądu, który udzielał im rozwodu, ale - jak się okazuje - przede wszystkim ze względu na dobro dzieci, które ostatnio chyba było gdzieś daleko w hierarchii ważności u obu stron.

Wiedzą, że trzeba pójść na przód w życiu. To koniec dram, bitewny kurz opadł. Skupili się teraz na tym, co jest najlepsze dla dzieci

- mówią źródła "Entertainment Tonight".

Opieka nad dziećmi została rozdzielona pomiędzy rodzicami w miarę możliwości po równo, choć dzieci mieszkają z Jolie. Dzięki temu, że ustalono dokładnie rozpiskę, kiedy który rodzic opiekuje się dziećmi, wszyscy żyją o wiele spokojniej i są szczęśliwsi. Jeśli wierzyć źródłom "ET", Brad Pitt "widzi się z dziećmi nawet kilka razy w tygodniu".

Parze możemy tylko pogratulować, że udało im się ustalić wszystkie ważne kwestie.