"Agent - Gwiazdy". Koterski pogratulował Kordasowi i wygadał się, jak go poznał. "Wtedy był jeszcze nieznany"

Misiek Koterski podziękował wszystkim za udział w programie "Agent-Gwiazdy". Pogratulował również Damianowi Kordasowi wygranej i opowiedział, jak przed laty pierwszy raz się z nim spotkał.

Finał programu "Agent - Gwiazdy" już za nami. Show wygrał Damian Kordas, a tytułowym agentem okazała się Marysia Sadowska. Teraz Misiek Koterski, który również trafił do finału, pogratulował Kordasowi zwycięstwa i napisał, co myśli o jego sukcesie. 

"Agent - Gwiazdy". Misiek Koterski gratuluje Damianowi Kordasowi

Misiek Koterski w programie "Agent - Gwiazdy" otarł się o zwycięstwo. Uczestnik show przyjął jednak porażkę z godnością i pogratulował Damianowi Kordasowi wygranej.

Gratuluje Damianek, to był dla mnie zaszczyt wystąpić i przegrać z Tobą w tym finale. Myślę, że ta wygrana to piękny prezent urodzinowy, ale tak naprawdę ciężko na niego zapracowałeś - napisał na Instagramie. 

Aktor zdradził też, w jaki sposób poznał Damiana Kordasa. Okazuje się, że kucharz przed laty, nim jeszcze stał się popularny, podszedł do niego z prośba o wspólne zdjęcie.

Gorzki jest smak porażki, ale myślę że historia zatoczyła piękne koło. Kilka lat temu, kiedy byłem na jednej z uroczystych gal, pod Teatrem Wielkim w Warszawie podszedł do mnie nikomu jeszcze wtedy nieznany młody chłopak -  Damian Kordas - i zapytał mnie, czy zrobię sobie z nim zdjęcie. Kilka lat później występuje ze mną na równych prawach jako już gwiazda i wygrywa w finale programu "Agent". Myślę, że życie pisze najpiękniejsze scenariusze, a ta historia może być inspiracja dla wielu młodych ludzi - jeśli czegoś bardzo pragniesz i jesteś konsekwentny i wytrwały w dążeniu do celu, to w życiu wszystko jest możliwe. Dlatego kochani wierzcie i spełniajcie swoje marzenia - zachęca Koterski. 

Damian Kordas długo nie czekał z odpowiedzią i w komentarzach pod wpisem podziękował Koterskiemu za wsparcie. 

Misiek! To dla mnie zaszczyt, że mogłem być z Tobą w tym programie i zawrzeć jednocześnie jedną z najbardziej wartościowych przyjaźni po programie. Dla mnie i tak jesteś wygranym - napisał. 

Komentarza Damiana KordasaKomentarza Damiana Kordasa Screen misiekkoterski/instagram

AG Więcej o:
Komentarze (9)
"Agent - Gwiazdy". Koterski pogratulował Kordasowi i wygadał się, jak go poznał. "Wtedy był jeszcze nieznany"
Zaloguj się
 • Gość: G

  Oceniono 37 razy 35

  Misiek pozytywnie zaskoczyl. Chlopak wartosciowy i pokazal klase :) najwieksza przegrana wizerunkowa to Viola.

 • Gość: Gość Kama

  Oceniono 32 razy 30

  Gratulacje dla obu panów,Damianowi za zwycięstwo,a Miśkowi za to że zwyciężył w życiu walkę z samym sobą,problemami.Misiek jesteś inspiracją dla wielu borykających się z różnymi sytuacjami.Jesteś super facet,pokazałeś że chcieć to móc.Pozdrawiam .

 • Gość: olllle

  Oceniono 6 razy 6

  Koterski się nie wygadał, On tylko opowiedział. Oj redaktorek szuka sensacji

 • Gość: Viki

  Oceniono 4 razy 4

  i tak trzymać bo pięknie napisane jestescie super .

 • Gość: Kasia

  Oceniono 4 razy 2

  Misiek bardzo Cię lubię.Jesteś pozytywnie zakręcony,ale błagam popraw błędy ortograficzne.Ocena czytających Twój komentarz spada.

 • Gość: Viki

  Oceniono 1 raz 1

  Misiek ja wiem ze ty dasz radę proszę o zwrocenie uwagi na koszenie traw .Dlaczego ludzie koszą trawę gdy to nie jest potrzebne tylko dlatego zeby ladnie wyglądala? kosztem małych owadow i kwiatów? dlaczego niszczycie przyrodę pszczoły oprócz kwiatow rzepaku potrzebują roznorodny pokarm,nikt nie zwraca na to uwagi ze przyczynia sie to do niszczenia zycia .Kwiaty rosliny zioła przyroda to wszystko jest dla nas ,naprawde podoba wam sie widok samej skoszonej trawy? jak mnie to boli,To prawda jest moze ładniejszy widok, ale czyim kosztem...

 • Gość: TS. Susy

  0

  Poznałam kiedys Miska w jednej z Dyskotek Warszawskich mily przesympatyczny chlopak pozytywnie zakręcony Pozdrawiam .

 • Gość: Czestmir

  0

  Fajny program.Tym razem rowniez super ekipa.Pozytywne emocje szczegolnie dla Miska i Marysi oraz Panstwa Golotow.Tak trzymac czekamy na kolejne edycje.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz -1

  Ważne ,ze Damian dorównal do tak wielkiej gwiazdy jak pan Koterski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX