"Agent - Gwiazdy". Koterski pogratulował Kordasowi i wygadał się, jak go poznał. "Wtedy był jeszcze nieznany"

Misiek Koterski podziękował wszystkim za udział w programie "Agent-Gwiazdy". Pogratulował również Damianowi Kordasowi wygranej i opowiedział, jak przed laty pierwszy raz się z nim spotkał.

Finał programu "Agent - Gwiazdy" już za nami. Show wygrał Damian Kordas, a tytułowym agentem okazała się Marysia Sadowska. Teraz Misiek Koterski, który również trafił do finału, pogratulował Kordasowi zwycięstwa i napisał, co myśli o jego sukcesie. 

"Agent - Gwiazdy". Misiek Koterski gratuluje Damianowi Kordasowi

Misiek Koterski w programie "Agent - Gwiazdy" otarł się o zwycięstwo. Uczestnik show przyjął jednak porażkę z godnością i pogratulował Damianowi Kordasowi wygranej.

Gratuluje Damianek, to był dla mnie zaszczyt wystąpić i przegrać z Tobą w tym finale. Myślę, że ta wygrana to piękny prezent urodzinowy, ale tak naprawdę ciężko na niego zapracowałeś - napisał na Instagramie. 

Aktor zdradził też, w jaki sposób poznał Damiana Kordasa. Okazuje się, że kucharz przed laty, nim jeszcze stał się popularny, podszedł do niego z prośba o wspólne zdjęcie.

Gorzki jest smak porażki, ale myślę że historia zatoczyła piękne koło. Kilka lat temu, kiedy byłem na jednej z uroczystych gal, pod Teatrem Wielkim w Warszawie podszedł do mnie nikomu jeszcze wtedy nieznany młody chłopak -  Damian Kordas - i zapytał mnie, czy zrobię sobie z nim zdjęcie. Kilka lat później występuje ze mną na równych prawach jako już gwiazda i wygrywa w finale programu "Agent". Myślę, że życie pisze najpiękniejsze scenariusze, a ta historia może być inspiracja dla wielu młodych ludzi - jeśli czegoś bardzo pragniesz i jesteś konsekwentny i wytrwały w dążeniu do celu, to w życiu wszystko jest możliwe. Dlatego kochani wierzcie i spełniajcie swoje marzenia - zachęca Koterski. 
 

Damian Kordas długo nie czekał z odpowiedzią i w komentarzach pod wpisem podziękował Koterskiemu za wsparcie. 

Misiek! To dla mnie zaszczyt, że mogłem być z Tobą w tym programie i zawrzeć jednocześnie jedną z najbardziej wartościowych przyjaźni po programie. Dla mnie i tak jesteś wygranym - napisał. 

Komentarza Damiana KordasaKomentarza Damiana Kordasa Screen misiekkoterski/instagram

AG