Antek Królikowski zazdrosny o byłą dziewczynę? Myślał, że to on wcześniej się ustatkuje. "Zżera go zazdrość"

Antek Królikowski podobno nie może pogodzić się z faktem, że jego poprzednia dziewczyna, Katarzyna Sawczuk, zaręczyła się szybciej niż on.
Zobacz wideo

Antek Królikowski jest obecnie w związku z Kasią Dąbrowską. Jego nowa dziewczyna, w przeciwieństwie do poprzednich partnerek, nie jest związana z show-biznesem i jak na razie nie zapowiada się, żeby miała ochotę to zmienić. Wcześniej u boku aktora były Julia Wieniawa i Katarzyna Sawczuk. Okazuje się, że podobno o jedną z nich, Antek jest bardzo zazdrosny.

Antek Królikowski chciał się ustatkować jako pierwszy

Królikowski zanim wszedł w głośny związek z Wieniawą, spotykał się przez półtora roku z Kasią Sawczuk. Chodzili razem na czerwone dywany i pozowali na ściankach, a kiedy aktor brał udział w programie "Agent", publicznie wyznał swojej dziewczynie, że ją kocha. Jednak, jak to w życiu bywa, ich drogi rozeszły się w 2016 roku. Natomiast teraz pojawiły się doniesienia, że Antek jest wstrząśnięty faktem, że Kasia się zaręczyła i planuje ślub.

Antek jest wstrząśnięty. Myślał, że to on wcześniej się ustatkuje. Kasię postrzegał jako niedojrzałego lekkoducha. On nie rozumie, że nie ma szczęścia w miłości. Zżera go zazdrość, bo też wolałby myśleć o ślubie, niż co rusz rozpoczynać nowy związek – mówi informator tabloidu.

Przypomnijmy, że Sawczuk jest w szczęśliwym związku z wokalistą zespołu BeMy Mattią Rosińskim.

 

JP