Małgorzata Kożuchowska pozuje w opiętej kreacji, a fani patrzą na jej zaokrąglony brzuch. Aktorka skomentowała pytania o ciążę

Małgorzata Kożuchowska niedawno przeszła metamorfozę. Fani niezmiennie zachwycają się jej nową fryzurą. Na ostatnim zdjęciu niektórzy dostrzegli jednak coś więcej. Czy aktorka jest w ciąży?

Małgorzata Kożuchowska lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Nic dziwnego, że od lat jest zaliczana do grona najlepiej ubranych polskich gwiazd. Kiedy niedawno postanowiła zrezygnować ze swojego charakterystycznego "zaczesu" do tyłu, fani zachwycili się jej metamorfozą. Niektórzy są też przekonani, że aktorka jest w ciąży. Wszystko przez jedno zdjęcie.

Zobacz wideo

Kożuchowska niedawno pojechała do Paryża. Na Instagramie chwaliła się zdjęciami ze swojego pobytu w stolicy Francji. Pod jedną z fotografii fani nie szczędzili Gosi słów zachwytu nad nową fryzurą. Pojawiły się też komentarze, że aktorka jest w ciąży. Wszystko przez zaokrąglony brzuszek.

Piękna fryzura i piękny brzuszek.
A ja tam widzę ciążę.
No właśnie ja też... - wtórowała jej inna internautka.

Do dyskusji odniosła się Kożuchowska, a pytania o ciążę skomentowała emotkami.

Małgorzata Kożuchowska odpowiada fankomMałgorzata Kożuchowska odpowiada fankom Instagram

Jak myślicie, jest coś na rzeczy?

AD

Więcej o:
Komentarze (127)
Małgorzata Kożuchowska pozuje w opiętej kreacji. Fani zwrócili uwagę na jej zaokrąglony brzuch. Aktorka skomentowała pytania o ciążę
Zaloguj się
 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 36 razy 36

  Nie. Ja myślę, że profile tych celebrytek i aktorek oglądają infantylne nastolatki. Albo dorosłe kobiety z rozumem nastolatki. No bo, która dojrzała kobieta rajcuje się domniemaną ciążą jakiejś aktorki, tylko dlatego że np. ta się za bardzo objadła.

 • Gość: Zero

  Oceniono 17 razy 13

  Ona jest beznadziejna naprawdę szczyt jej kunsztu aktorskiego to śmierć w kartonach. I wrzask w rodzince 500+

 • dodosdontquack

  Oceniono 13 razy 11

  No po prostu 10 miesiac!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Ludzie o jakiej ciąży wy piszecie? Nie wiecie ile ta kobieta ma lat?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX