Książę George ocenił ogród księżnej Kate. My się zgadzamy, ale jego odpowiedź zaskoczyła Williama [WIDEO]

Księżna Kate i książę William pojawili się w poniedziałek z dziećmi w Chelsea na specjalnym pokazie kwiatów i ogrodów. Na Instagramie pojawiło się nagranie z ich wizyty. Dowiedzieliśmy się z niego, na ile punktów książę George ocenił dzieło mamy.
Zobacz wideo

W poniedziałek do mediów trafiły zdjęcia księżnej Kate i księcia Williama, którzy zabrali dzieci do ogrodu w Chelsea. Nie jest to jednak przypadkowe miejsce. Znalazł się tam projekt księżnej, który został nazwany "Powrót do natury". Książę George nie ukrywa, że jest dumny z tego, co zrobiła jego mama.

Zobacz: Księżna Kate pokazała nowe zdjęcia swoich dzieci. Prawdziwe słodziaki. Pochwaliła się też ogrodem, który zaprojektowała

Księżna Kate zachwyciła syna

W jej projekcie znalazł się m.in. drewniany domek na drzewie, strumień z wodospadami, mostek nad strumykiem oraz huśtawka linowa, którą upodobał sobie szczególnie książę George. Gdy się huśtał, książę William zapytał się, jak ocenia dzieło mamy w skali od 0-10.

20 - odpowiedział szczerze 6-latek.

Jego odpowiedź rozśmieszyła rodziców. Książę William stwierdził ze śmiechem:

20/10. Całkiem dobrze.

Księżna Kate od razu się rozpromieniła.

Na następnym ujęciu widzimy, jak tata zamienił się z synem i zaczął huśtać się na huśtawce. Taka atrakcja sprawiła mu mnóstwo frajdy. Widzimy też księżniczkę Charlotte, która z radością biegała po ogrodzie. Nas rozczuliło to nagranie, a Was?

AW

Więcej o:
Komentarze (27)
Książę George ocenił ogród księżnej Kate. My się zgadzamy, ale jego odpowiedź zaskoczyła Williama [WIDEO]
Zaloguj się
 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 22 razy 16

  To jest piękna sprawa! Chelsea Flower Show, z wizytą królowej i jej rodziny jest wielkim bodźcem dla Brytyjczyków o dbanie o swoje ogrody i przestrzeń wspólną.
  Tego bardzo brakuje w Polsce!

 • Gość: gościlla

  Oceniono 5 razy 3

  Na Chelsa Flower Show tylko wybrańcy z całego świata mogą zaprezentować swój pomysł na ogród ,raptem trzydzieści parę osób!To duże wyróżnienie dla księżnej,że mogła współtworzyć jeden z projektów.Te projekty wyznaczają trendy w ogrodnictwie i jest to naprawdę wydarzenie w Londynie;obowiązkowo na wystawę przybywa królowa,bilety są sprzedawane na określone godziny i są tam tłumy!Oczywiście to też konkursy na pomysły i ciekawe rośliny a także możliwość zaprezentowania wyhodowanych ciekawych roślin,gadżetów i mebli ogrodowych.Po prostu piękne święto kwiatów o dużej randze.

 • Gość: Nadia

  Oceniono 6 razy 2

  To jest wstrętne przypisywać pracę nad projektem wielu (znających się na rzeczy) ludzi jakiejś śmiesznej księżnej, która nie ma pojęcia o wyobrażaniu. To jest nie fair!!! Niestety także bardzo powszechne w Polsce. Kiedy "śmietankę spija" dyrektor, prezes, rektor itp. nie mający pojęcia o czymkolwiek, a zachrzaniają ludzie o ogromnej wiedzy i umiejętnościach, o których nawet się nie wspomina!!!

 • pierwsze_all

  Oceniono 10 razy 2

  >>>Nas rozczuliło to nagranie, a Was?<<<
  A nas nie. Co jest rozczulającego w normalności? To, że w dzisiejszych czasach zewsząd atakują sztuczne cycki i podobne atrakcje, a żeby bawić się w ogrodzie trzeba być królem - to nie jest rozczulające, to jest tragiczne.

 • Gość: hhh

  Oceniono 7 razy 1

  widocznie ogladal film pl "Listy do M" gdzie wykazano że osiem szóstych dzieci w tym wieku lubi ogrody.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  Praktyczny i piękny pomysł, piękna realizacja, klimatyczne i bajkowe miejsce, spokój, olbrzymia radość dla dzieci i wartość dla nich emocjonalna i naukowa. Kate wspaniała i spisała się jak 20/10, co niezwykle trafnie podsumował George.

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 0

  Kate na pewno się "napracowała". tak jak i przez całe swoje życie

 • Gość: gość

  0

  Widać w Londynie, że brytyjczycy bardzo dbają o zieleń, mnostwo ogrodów i kwiatów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX