Otylia Jędrzejczak po raz drugi zostanie mamą. "Niedługo się przekonam, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce"

Otylia Jędrzejczak spodziewa się drugiego dziecka. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie.

Otylia Jędrzejczak już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Mistrzyni olimpijska poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewa się kolejnego dziecka. Przy okazji pokazała też ciążowy brzuszek. Wygląda pięknie. 

Zobacz wideo

Otylia Jędrzejczak jest w ciąży

Na swoim Instagramie Otylia napisała: 

Kochać to dawać z siebie jak najwięcej każdego dnia. Kochać własne dziecko to uczucie, jakie poznałam dwa lata temu i każdego dnia doświadczam jeszcze bardziej. Czasem zadaję sobie pytanie, czy można kochać bardziej albo inaczej, czy można tę miłość podzielić. Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce

Do wpisu dołączyła także zdjęcie, na którym trzyma się za ciążowy brzuch. 

 

To z pewnością świetna nowina dla fanów Otylii. Przypomnijmy, że gwiazda sportu ma już 2-letnią córkę Marcelinę, która jest owocem związku olimpijki z Pawłem Przybyłą, byłym koszykarzem i nauczycielem wychowania fizycznego. Teraz ich rodzina się powiększy.

Serdecznie gratulujemy, a Otylii życzymy oczywiście dużo zdrowia. 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.