"Twoja twarz brzmi znajomo". Romanowska była faworytką, ale to nie ona wygrała program. Widzowie oburzeni: "Jakieś jaja"

"Twoja twarz brzmi znajomo". Za nami finał programu, który okazał się sporym zaskoczeniem. Wbrew przewidywaniom fanów zwycięzcą został Kazimierz Mazur. Werdykt jurorów nie wszystkim się spodobał.

Choć dopiero niedziela, to śmiało można powiedzieć, że za nami jeden z najbardziej emocjonujących weekendów tej wiosny. Przynajmniej dla fanów branży rozrywkowej. W piątek odbył się finał "Tańca z gwiazdami", w którym to Joanna Mazur wygrała z Gimperem. Wczoraj cała Europa (i nie tylko) śledziła Konkurs Piosenki Eurowizji. To nie wszystko. W sobotę miał również miejsce finał programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Nie obyło się bez niespodzianek, co wywołało burzę w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo

"Twoja twarz brzmi znajomi". Finał już za nami

Mimo że w programie brało udział ośmiu uczestników, to w finale zmierzyła się ze sobą czwórka, która przez ostatnie tygodnie zebrała najwięcej punktów od jurorów. Byli to: Kazimierz Mazur, Katarzyna Dąbrowska, Elżbieta Romanowska i Antek Smykiewiecz.

Widzowie byli niemal pewni, że program wygra Elżbieta Romanowska. Trzeba przyznać, że jej metamorfozy rzeczywiście były bardzo udane, co potwierdzały cotygodniowe wysokie noty od jurorów. W finale aktorka wcieliła się w Janet Jackson. Mimo że występ był bardzo udany, to zdaniem jurorów lepszy był Kazimierz Mazur, który zaśpiewał jako Marylin Monroe.

Widzowie nie są zadowoleni z werdyktu

Fani "Twoja twarz brzmi znajomo" nie kryją emocji. W komentarzach na oficjalnym profilu programu na Facebooku wywiązała się prawdziwa burza. Widzowie podzieli się na dwa obozy: jedni są zadowoleni ze zwycięstwa Mazura, a drudzy uważają, że wygrać powinna Romanowska.

No chyba jakieś jaja sobie zrobili. Jego nawet w finale nie powinno być... Ela albo Kasia powinny wygrać, a tu taki żart.
Uważam, że na wygraną zasłużyła Ela Romanowska. Każdy jej występ był w punkt.
Super! Zasłużył na wygraną! Bardzo skromny i utalentowany Kazik.
Brawo Kazik za dystans do siebie i za talent aktorski i wokalny - czytamy pod ogłoszeniem wynikiem.

A Waszym zdaniem, kto powinien wygrać?