Wyciekł certyfikat narodzin Archiego. Odpowiada na kilka pytań. Wiemy m.in. gdzie urodził się syn Meghan i Harry'ego. "Zawód" matki może zaskoczyć

W zagranicznych mediach pojawił się certyfikat narodzin Archiego. Niby to tylko dokument, ale kiedy chodzi o dziecko Meghan i Harry'ego, nic nie jest nieważne. Zwłaszcza, że ta kartka papieru może rozwiać wiele wątpliwości.

Pierwsze, czego dowiadujemy się z certyfikatu to oczywiście imię "Baby Sussex". Wiele osób przypuszczało, że Archie to skrót od pełnego imienia, ale dokument rozwiewa wątpliwości. Synek księcia Harry'ego i księżnej Meghan nosi imię Archie Harrison Mountbatten-Windsor. A to dopiero początek informacji!

Zobacz wideo

Księżna Meghan urodziła w szpitalu

Choć do ostatniej chwili mówiono, że księżna zdecydowała się poród w domu, widzimy, że potwierdziły się wiadomości o tym, że poród miał miejsce w szpitalu Portland w Westminster. Nie jest to byle jaka placówka! Portland Hospital to właśnie to miejsce, o którym pisano, że młode mamy mogą w nim liczyć na prawdziwe luksusy, a cena (wysoka!) porodu, obejmuje m.in. menu z homarem oraz szampana dla szczęśliwego taty.

Dalej widzimy pełne imiona rodziców Archiego. Książę Harry, czyli Henry Charles Albert David, książę Sussex i księżna Meghan - Rachel Meghan, księżna Sussex. Tak, prawdziwe imię Meghan to Rachel : ) Uwagę zwracają też "zajęcia" rodziców. Zawód ojca - książę, zawód matki - księżniczka Wielkiej Brytanii (Kate ma w certyfikatach narodzin dzieci wpisane identyczne zajęcie).

Zdjęcie certyfikatu zobaczycie w naszej galerii.

Jesteście zaskoczeni?

jm

Więcej o: