Apoloniusz Tajner wziął ślub! Wśród gości m.in. Wiśniewski

Zmiany w rodzinie Tajnerów. Córka Apoloniusza bierze rozwód, a tymczasem on poślubił swoją znacznie młodszą partnerkę - Izabelę Podolec. Para niebawem zostanie rodzicami.

Wszystko wskazuje na to, że relacje pomiędzy Michałem Wiśniewskim a Apoloniusz Tajnerem jednak nie są tak chłodne, jak wskazywałyby na to dotychczasowe doniesienia. Przypomnijmy, że były trener skoczków narciarskich miał być zły na lidera "Ich Troje", gdy dowiedział się, że ten rozwodzi się z jego córką. Spekuluje się nawet, że 65-latek już wcześniej nie wróżył szczęścia Michałowi i Dominice.

Zobacz wideo

Wiśniewski na ślubie Tajnera

W świetle ostatnich doniesień chyba nikt nie spodziewał się, że Michał Wiśniewski przyjdzie na ślub swojego teścia. A jednak. Co więcej, nie był ona sam. Na uroczystości obecna była też jego wciąż obecna żona Dominika Tajner-Wiśniewska. Córka pana młodego wyszła jednak z imprezy wcześniej niż pozostali goście, bo musiała jechać na przygotowania do finału "Tańca z gwiazdami".

Apoloniusz Tajner poślubił młodszą od siebie o 36 lat Izabelę Podolec. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego poznał obecną żonę w 2011 r. Zakochani już niebawem zostaną rodzicami. Trzecie dziecko Tajnera będzie młodsze od Dominiki o 40 lat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.