"Taniec z gwiazdami". Joanna Mazur komentuje wygraną i wspomina początki w programie. Zaskakująco. "Pierwszy taniec... nogi trzęsły mi się potwornie"

Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali "Taniec z gwiazdami". W rozmowie z Plotkiem opowiedzieli o swoich wrażeniach po finale.

Za nami finał 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Zgodnie z przypuszczeniami widzów, program wygrali Joanna Mazur i Jan Kliment. Niewidoma biegaczka niemal od pierwszego odcinka była uważana za faworytkę, jednak po tym, jak do finału przeszedł Gimper, jej zwycięstwo nie było już tak pewne.

Zobacz wideo

"Taniec z gwiazdami" to prawdziwy fenomen. Program jest emitowany już od 14 lat, a mimo to produkcja nadal znajduje chętnych celebrytów do spróbowania swoich sił na parkiecie. Co najważniejsze, widzowie cały czas chcą oglądać ich zmagania.

"Taniec z gwiazdami". Z nami finał

Trzeba przyznać, że w zakończonej już wiosennej edycji znalazło się dość zróżnicowane grono. Od mało znanego Mariusza Węgłowskiego po ikonę tenisa Agnieszkę Radwańską. Najwięcej emocji wzbudzali jednak ci, którzy tańczyli najsłabiej. Mowa oczywiście o Justynie Żyle i Gimperze, który ku zaskoczeniu jurorów dotarł aż do finału. Program wygrali ostatecznie Joanna Mazur i Jan Kliment. W rozmowie z naszą reporterką tancerz nie krył radości i wzruszenia.

Czujemy się przepięknie. To jest piękna historia od początku aż do końca. Ta edycja była bardzo wyjątkowa (...). Ten ostatni taniec to było podziękowanie dla widzów, za wsparcie. Bajkowe zakończenie - kryształowa kula - mówił w rozmowie z Plotkiem.

Mimo że Joanna Mazur rzeczywiście tańczyła najlepiej, to jednak pierwszy odcinek był dla niej bardzo stresującym doświadczeniem.

To było dla mnie bardzo duże przeżycie. Na widowni siedzieli moi rodzice. Pierwszy taniec... nogo trzęsły mi się potwornie. Starałam się skupić na tym, co mam do zrobienia - wspominała.

Kibicowaliście tej parze?

Więcej o:
Komentarze (26)
"Taniec z gwiazdami". Joanna Mazur komentuje wygraną i wspomina początki w programie. Zaskakująco. "Pierwszy taniec... nogi trzęsły mi się potwornie"
Zaloguj się
 • Gość: Il

  Oceniono 9 razy 1

  Fajna ta dziewczyna

 • Gość: bartek

  0

  to była maSAKRA A NIE TZG, JAK MOŻNA KŁAMAĆ ŻE NIC NIE WIDZI , jak z tym się czuje , jest tylko niedowidzaca , a to jest różnica.

 • Gość: USTAWKA USTAWKA!

  0

  Ustawka do kwadratu. Wystarczyło mi obejrzeć 1 odcinek i było wiadome że ona wygra przez swoją ułomność.

 • Gość: Cb

  Oceniono 2 razy 0

  Głupi naród niestety! W Czechach by to nie przeszło!!

 • Gość: Viki

  Oceniono 8 razy 0

  Apeluję do wszystkich ludzi na świecie nie koście trawy nie trzeba kosic, przez to niszczycie przyrodę ,zwierzęta które tam mieszkają ,pszczoły powinny mieć różnorodny pokarm A wy im go zabieracie. Po co kosić trawę gdy ledwo urośnie?? Powinny być przepisy ,ekolodzy alarmujcie! Wesprzyjcie mój cichy głos. Proszę

 • Gość: gosc

  Oceniono 16 razy -4

  ta pseudo -slepa zrobiła wszystkich w bambuko -----ale naród się cieszy z ustawki .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX