"Taniec z gwiazdami". Pavlović nawet w finale wbiła szpilę Żyle. To nie koniec dram. Widzowie twierdzą, że program był ustawiony. Mają dowody

"Taniec z gwiazdami" dobiegł do końca, a dokładniej jego 9 edycja. Kolejny sezon programu jeszcze w tym roku. W finale nie zabrakło kontrowersji.

"Taniec z gwiazdami". Dziewiąty sezon roztańczonego programu przeszedł już do historii. Wiosenną edycję wygrała Joanna Mazur i Jan Kliment, ale nie jest tajemnicą, że najwięcej emocji w ostatnich tygodniach wzbudzała Justyna Żyła. Była żona skoczka nie dała się jednak poznać jako utalentowana tancerka, przeciwnie. Brakiem drygu do tańca "wykazał się" również Gimper, który ku zaskoczeniu jurorów i części widzów dotarł aż do finałowego odcinka. Iwona Pavlović, nazywana też przez fanów programu "Czarną Mambą", pokusiła się z tej okazji o kąśliwy komentarz.

Zobacz wideo

"Taniec z gwiazdami". Gimper wielkim wygranym?

Niemal od początku trwania tej edycji na faworytki typowane były Macademian Girl oraz Joanna Mazur. Trzeba przyznać, że obie faktycznie z tygodnia na tydzień robiły największe postępy. Widzowie podjęli jednak ostatecznie inną decyzję i w finale znalazła się niewidoma biegaczka oraz Gimper, który na parkiecie radził sobie znacznie gorzej od koleżanek. Ten werdykt w szczególności oburzył Iwonę Pavlović, która nigdy nie miała oporów przez krytykowaniem tańca youtubera.

"Czarna Mamba" nawet w finale postanowiła raz jeszcze wyrazić swoje niezadowolenie.

Wszystkie gwiazdy tańczyły lepiej od ciebie. Może oprócz jednej - powiedziała Pavlović po pierwszym tańcu Gimpera i Natalii Głębockiej.

Wierni widzowie "Tańca z gwiazdami" od razu domyślili się, że jurorce chodziło o Justynę Żyłę. Zanim odpadła, aspirująca celebrytka co tydzień była mocna krytykowana przez Pavlović za mylenie kroków tanecznych i inne błędy na parkiecie.

Widzowie oburzeni wynikiem

Mimo że Gimper rzeczywiście nie tańczył najlepiej, udało mu się zaskarbić sympatię wielu widzów. W głosowaniu z pewnością pomógł mu też fakt, że jest on bardzo aktywny w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na YouTubIe, gdzie jego kanał subskrybuje już ponad półtora miliona osób.

Fani nie mogą pogodzić się porażką ich idola. Na oficjalnym profilu "Tańca z gwiazdami" na Instagramie pojawiły się nawet zarzuty, jakoby finał programu był ustawiony.

Kiedy nadejdzie ten moment, w którym programy telewizyjne przestaną być ustawiane?
Uważam, że no niestety wszystko ustawione od początku - czytamy w komentarzach.

Widzowie zwrócili także uwagę na to, że na 20 minut przed programem wielu z nich miało problemy z oddaniem głosu na Gimpera. Wysyłane SMS-y nie dochodziły do produkcji. Co więcej, tym razem w programie nie pokazany został rozkład procentowy głosów widzów. To rzeczywiście może dawać do myślenia...

Kiedy wróci "Taniec z gwiazdami"?

Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, Telewizja Polsat zdecydowała, że dziesiątą edycję "Tańca z gwiazdami" będzie można oglądać jesienią 2019 roku. Informację tę potwierdziła też Nina Terentiew. To nowość, ponieważ do tej pory program był emitowany wyłącznie w ramówkach wiosennych.

Czekacie na kolejne taneczne zmagania gwiazd?

Więcej o:
Komentarze (133)
"Taniec z gwiazdami". Pavlović nawet w finale wbiła szpilę Żyle. To nie koniec dram. Widzowie twierdzą, że program był ustawiony. Mają dowody
Zaloguj się
 • Kapitan Flint

  Oceniono 42 razy 22

  Gimper ruszał się jak wóz z węglem. Mazur nawet jakby miała jedną nogę, to by lepiej tańczyła.
  To jest porażka formatu, że takie beztaleńcie, jak Gimper, dotało do finału.

 • agfaphoto

  Oceniono 29 razy 19

  A kto to badziewie jeszcze ogląda i wierzy naiwnie że ma wpływ na wynik? ! Blichtr i ustawka !!

 • Gość: MC

  Oceniono 29 razy 17

  Taniec z gwiazdami polsatu to porażka i ustawka

 • mikwa

  Oceniono 44 razy 14

  Jeżeli był ustawiony, to całe szczęście. To był konkurs TAŃCA a nie popularności w internecie. A Gimper powinien odpaść już po 3-5 odcinkach.

 • Gość: aloe

  Oceniono 54 razy 14

  Na żywo w necie pojawiały się migawki ,aby głosować na gimpera-moim zdaniem trzeba umieć przegrywać.Jest to konkurs tańca a nie poparcia w necie,gimper sam przyznaje ,że nie umie tańczyć.Więc jego fani niech lepiej zapiszą go na dalsze lekcje.Jako osoba ,nie pokazał nic dobrego.

 • Gość: Mała

  Oceniono 15 razy 11

  Ludzie co się czepiacie taniec to uczucia i emocje jestem osobą niepełnosprawną i wiem co to znaczy pokonywać niemożliwe a kto miał wygrać Gimepr? Mogliście wybrać Maseraka i jego partnerkę byłyby dwie równe pary a że ustawka że oszustwo a kto namawiał do głosowania za profity Wasz Gimperek jeszcze nie wygrał a już dzielił i wydawał nagrodę tańczyła pięknie o o to w tym programie chodzi !!

 • Gość: Are

  Oceniono 51 razy 9

  Ustawione. Musieli dać wygrać niewiodomej, która mówi żeby nie zwracać uwagi na jej niepełnosprawność, a sama gra poprzez to na emocjach innych. Gdyby wygrał Gimper to byłby skandal, więc sfalszowali. Polsatowi to i tak bez różnicy, bo smsków od widzów Gimpera by nie dostali więcej, skoro koniec programu.

 • Gość: Mała

  Oceniono 10 razy 8

  To teraz wszyscy narzekają bo wygrała lepsza a co miał wygrać Gimper? Łzy wam przeszkadzają taniec to przecież emocje i uczucia jestem osobą niepełnosprawną i wiem że każde dokonanie niemożliwego bardzo cieszy i wzrusza. Opamiętajcie się Gimper zagrał nie fajnie namawiał do głosowania za profity puszyl się jak indyk jeszcze nie wygrał a już dzielił i wydawał kasę. Trzeba było wybrać Maseraka do finału weszłyby dwie super pary!!! . Kto nie chce nie ogląda tego programu można przełączyć

 • Gość: yossarian

  Oceniono 30 razy 8

  powinien być zapis w regulaminie że w przypadku ryzyka wygranej przez drewniaka z postepującym paraliżem kończyn dolnych to jury decyduje kto wygrywa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX