Kim Kardashian pokazała syna i zdradziła, jak go nazwała. Oryginalnie to mało powiedziane. Internauci: Kiedyś będzie dorosłym mężczyzną z takim imieniem

Kim Kardashian wreszcie ogłosiła, jak nazwała swoje czwarte dziecko. Syn, podobnie, jak starsze rodzeństwo, otrzymał oryginalne imię.

W ubiegłym tygodniu Kim Kardashian ogłosiła w mediach społecznościowych, że po raz kolejny została mamą. Czwarte dziecko celebrytki urodziła wynajęta przez nią oraz jej męża Kanye Westa surogatka. Już wtedy gwiazdorskie małżeństwo potwierdziło, że doczekało się syna. Teraz wiemy też, jak dostał na imię. Uwaga, jest bardzo oryginalne.

Zobacz wideo

Kim i Kanye powiększyli rodzinę

Tydzień po narodzinach syna, najsławniejsza Kardashianka, postanowiła zdradzić nieco więcej. Celebrytka dodała na swoje konto na Instagramie zdjęcie dziecka, a także poinformowała, że wraz z mężem nazwali je Psalm West. Trzeba przyznać, że imię jest dość niecodzienne, jednak nie powinno to nikogo dziwić. Para słynie z oryginalnego podejścia do nazywania swoich pociech. Przypomnijmy, że Kim i Kanye są rodzicami pięcioletniej North (z ang. północ), trzyletniego Sainta (z ang. święty) i rocznej Chicago.

 

Jak można było się spodziewać, zdjęcia dziecka wywołało euforię wśród fanów celebryckiej pary. Spora część z nich nie zachwyciła się jednak imieniem syna Kim i Kanye.

Dlaczego dajecie dzieciom głupie imiona?
Ok, więc to dziecko będzie kiedyś dorosłym mężczyzną z takim imieniem?
Co za głupie imię... - czytamy w komentarzach na Instagramie Kardashian.

Ciąża z surogatką

Kiedy Kim była w drugiej ciąży, poddała się rekonstrukcji macicy. Nie była to jednak jej fanaberia, a rzadkie powikłanie, zwane łożyskiem przyrośniętym. Co prawda operacja zakończyła się pomyślnie, ale lekarze zasugerowali, że celebrytka nie powinna rodzić kolejnych dzieci, bo donoszenie ciąży mogłoby być niemożliwe. To właśnie dlatego Kardashian i West już po raz drugi zdecydowali się na skorzystanie z usług surogatki.

Dużo zdrowia dla najmłodszego Westa!