Dorota Wellman przez lata zmagała się z niepłodnością. Dziś wyznaje: Ten okres był dla mnie traumą. Gardziłam sobą

Dorota Wellman od lat jest gwiazdą mediów. Jest też szczęśliwą żoną i matką. Jednak nie zawsze jej życie było takie kolorowe. Dziennikarka przyznała niedawno, że przez wiele lat obawiała się, że jest bezpłodna.

Dorota Wellman razem z Marcinem Prokopem od lat tworzą najbardziej lubiany duet prowadzących "Dzień Dobry TVN". Choć dziennikarka w wywiadach nie mówi zbyt często o swojej rodzinie, kilka razy powiedziała, że mąż i syn są dla niej ogromnym wsparciem. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i zdecydowała się opowiedzieć o problemach z jakimi borykała się przed laty. Wellman wyznała, że długo nie mogła zajść w ciążę.

Zobacz wideo

Wellman o problemach z zajściem w ciążę postanowiła opowiedzieć w "Fakcie". Dziennikarka przyznała, że nieskuteczne próby przypłaciła prawie załamaniem nerwowym.

Doświadczyłam w życiu niepłodności. Mimo że byłam młoda, w odpowiednim wieku, to jednak przez kilka lat nie udawało mi się zajść w ciążę. Powiem wprost: ten okres, kiedy staraliśmy się z mężem o dziecko, był dla mnie traumą. W pewnym momencie całkowicie się załamałam, miałam poczucie niespełnienia, mówiłam sobie, że jestem gorsza od innych. Doszło do tego, że niemalże gardziłam sobą, ciągle się oskarżałam - powiedziała.

Jednak Dorota nigdy się nie poddała. W wieku 33 lat wreszcie została szczęśliwą mamą Jakuba. Chłopak ma dziś 25 lat i jest oczkiem w głowie Wellman.

Wówczas zrozumiałam, że jest po co i dla kogo żyć. Ukochany syn w pewnym sensie wynagrodził mi wszystkie lata cierpień. To jedyne, które mam, jest upragnione, wyczekane i najbardziej kochane – podsumowała dziennikarka.

AD

Więcej o:
Komentarze (56)
Dorota Wellman przez wiele lat była bezpłodna. Przypłaciła to prawie depresją. "Gardziłam sobą"
Zaloguj się
 • yokaino

  Oceniono 9 razy 5

  Hmmm.... Kondycja myślowa soli ziemi polskiej, to dop.......nie.... ja nie wiem ile nam jeszcze trzeba pokoleń aby osiągnąć jakąś jakość człowieczeństwa.
  Lubię Dorotę Welman i w nosie mam jak wygląda. Zresztą uważam ze wygląda bardzo dobrze. Może nie pasuje do okładki Sharp, jak większość tutaj komentujących.

 • lusjola

  Oceniono 13 razy 5

  I dla tego Pani Dorotko uwielbiam Panią co Pani myśli to szczerze , mówi Pani bez ogródek i tak trzymać. A z Panem Marcinkiem duet nie do zastąpienia !!!

 • Oceniono 8 razy 2

  Pani Doroto wspieram Panią. Jest pani wspaniała. Nie wygląd jest ważny ale osobowość. A przecież dla mnie i napewnie wielu innych ma pani swą swą klasę. Niech pani tak idzie dalej.!!!

 • Gość: gostek

  Oceniono 2 razy 2

  Najlepsza w dzien dobry tvn

 • Oceniono 2 razy 2

  Tak się zastanawiam wśród moich znajomych ludzie otyli na ogół są radości zadowoleni lub bardzo dobrze grają rolę szczęśliwych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX