Kasia Burzyńska jest w ciąży. Już teraz zdradziła płeć i imię dziecka. "Wszystko mam zaplanowane"

Katarzyna Burzyńska już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. W rozmowie z Plejadą dziennikarka zdradziła płeć oraz imię dziecka, które lada moment przyjdzie na świat.

Katarzyna Burzyńska jest mamą 3,5 letniego Henryka, ale już niedługo powita na świecie kolejne dziecko. Dziennikarka w rozmowie z Plejadą przyznała, że w ciąży czuje się świetnie, a przy okazji zdradziła też płeć oraz imię maleństwa. 

Zobacz wideo

Katarzyna Burzyńska jest w ciąży. Znana jest płeć dziecka oraz jego imię

Dziennikarka wyznała, że początkowy okres ciąży był dla niej dość trudny. Jednak teraz wszystko jest w jak najlepszym porządku. 

Początek ciąży, jakieś dwa miesiące, były średnie. Wiem jednak, że kobiety dopadają znacznie gorsze przypadłości niż moje początkowe mdłości i znużenie, więc nie ma o czym mówić i się nad sobą użalać. Teraz jest tak dobrze, że mając świadomość, że za chwilę pożegnam się z tym odmiennym stanem, bo to już ostatni trymestr, wiem, że będę tęskniła - mówi w rozmowie z Plejadą.

Jak dodaje, ciąża jest dla niej bardzo łaskawa, a ona przez ostatnie miesiące przytyła jedynie cztery kilogramy. Przy okazji wywiadu Kasia zdradziła także, że spodziewa się przyjścia na świat córki. Jakie wybrała imię? Typowo polskie. 

Jesteśmy małżeństwem, które wszystko ma zaplanowane z dużym wyprzedzeniem. Nasza córka będzie nosiła imię Józefina - wyznała.

No i wszystko jest już jasne. Kasia Burzyńska wkrótce urodzi córkę o imieniu Józefina. Już nie możemy się doczekać, by zobaczyć to maleństwo. Jeszcze raz ogromne gratulacje. 

DH

Więcej o: