Robert Janowski ostro o Norbim w "Jaka to melodia?". Zarzucił mu oszustwo. "Nawet się nie zająknął. Nie toleruję tego"

Robert Janowski po kilku miesiącach od odejścia z "Jaka to melodia?" wypowiedział się na temat Norbiego oraz odświeżonej formuły programu. Nie szczędził koledze słów krytyki.
Zobacz wideo

W zeszłym roku zaszły poważne zmiany w programie "Jaka to melodia?"Robert Janowski podjął decyzję o odejściu z show, które prowadził przez 21 lat. Jego miejsce zajął Norbi.

"Jaka to melodia?". Robert Janowski krytycznie o Norbim

Choć nowy gospodarz programu przypadł widzom do gustu, a wyniki oglądalności wzrosły, to Janowski ma wiele zarzutów pod adresem kolegi. Opowiedział o nich w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo". Przyznał, że kilka razy obejrzał nowe odcinki, jednak go nie wciągnęły.

Nie jest to moja estetyka i nie "wciągnąłem się" - przyznał szczerze.

Nie podoba się mu też zachowanie Norbiego, który nie informuje widzów o tym, że wykorzystywane są materiały, które powstały jeszcze za czasów Janowskiego.

Poza tym wciąż wykorzystywane są materiały z gwiazdami i muzyka nagrana jeszcze za moich czasów, a pan Norbert nawet się nie zająknie, usiłując wmówić telewidzom, że są to nowe wykonania. Jest to dla mnie oszustwo, a tego w pracy nie toleruję - podkreślił.

Jaka to melodia w TVPJaka to melodia w TVP Jan Bogacz/ EAST NEWS

Jednak fani Roberta Janowskiego mogą mieć powody do radości. Niedawno został gospodarzem najnowszego programu Telewizji Puls "Gra Muzyka". Na antenie pojawi się jesienią, ale zdjęcia ruszą już w czerwcu. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

AW

Więcej o:
Komentarze (92)
Robert Janowski ostro o Norbim w "Jaka to melodia?". Zarzucił mu oszustwo. "Nawet się nie zająknął. Nie toleruję tego"
Zaloguj się
 • zawszedak111

  Oceniono 95 razy 41

  "nowy gospodarz programu przypadł widzom do gustu!? Którym?
  Ja go nie trawię. I wszyscy moi znajomi też.

 • Gość: Viki

  Oceniono 77 razy 27

  Panie Janowski wszyscy wiedzą że materiały lecą z taśmy A nie na żywo nikt podczas program i nie występuje .A pan też wciskał kit telewidzom że gościmy w studio jakiegoś piosenkarza i że niby na żywo śpiewa.Wiec niech się Pan nie wypowiada na ten temat. Program był i jest fajny nadal. Pozdrawiam

 • Gość: w dom

  Oceniono 29 razy 21

  Każde nagranie jest archiwalne

 • Gość: Tina

  Oceniono 61 razy 21

  Teraz to oszustwo, a za jego czasów jak w JTM wrzucali archiwalne nagrania to nie miał z tym problemu. Co za obłuda.

 • darknaren

  Oceniono 24 razy 18

  w formule programu nigdy nie było informacii o czasie powstania nagrań ani tego że równocześnie powstawała wersja ukraińska z tymi samymi zachodnimi gwiazdami więc to raczej pudelkowa informacja

 • Gość: meq

  Oceniono 62 razy 16

  "Jest to dla mnie oszustwo, a tego w pracy nie toleruję - podkreślił."
  A złodzieja w domu też ?

 • Gość: milewski

  Oceniono 49 razy 15

  nie wypada,panie jamowski!

 • Gość: czesio

  Oceniono 38 razy 12

  Janowski, trochę honoru! Wciąż boli tyłek, że już nie prowadzisz JTM i skończyłes w podrzędnej stacyjce, bo nigdzie indziej Cię nie chcieli?Choć menagerka żonka- specjalistka od " zakupów" na Florydzie obiecywała wiele hehe.

 • Gość: Gościnnie

  Oceniono 33 razy 11

  Panie Janowski jedzie Pan po Norbim od samego początku, wiem jak bardzo trudno jest się pogodzić z odtrąceniem ale cóż on bidak Panu uczynił, że dotrzymał umowy milczenia. Każdy by tak uczynił i Pan również. Żółć się Panu ulewa - no i po co. Ja na miejscu Norbiego dał bym Panu po prostu w pysk.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX