Robert Janowski ostro o Norbim w "Jaka to melodia?". Zarzucił mu oszustwo. "Nawet się nie zająknął. Nie toleruję tego"

Robert Janowski po kilku miesiącach od odejścia z "Jaka to melodia?" wypowiedział się na temat Norbiego oraz odświeżonej formuły programu. Nie szczędził koledze słów krytyki.
Zobacz wideo

W zeszłym roku zaszły poważne zmiany w programie "Jaka to melodia?"Robert Janowski podjął decyzję o odejściu z show, które prowadził przez 21 lat. Jego miejsce zajął Norbi.

"Jaka to melodia?". Robert Janowski krytycznie o Norbim

Choć nowy gospodarz programu przypadł widzom do gustu, a wyniki oglądalności wzrosły, to Janowski ma wiele zarzutów pod adresem kolegi. Opowiedział o nich w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo". Przyznał, że kilka razy obejrzał nowe odcinki, jednak go nie wciągnęły.

Nie jest to moja estetyka i nie "wciągnąłem się" - przyznał szczerze.

Nie podoba się mu też zachowanie Norbiego, który nie informuje widzów o tym, że wykorzystywane są materiały, które powstały jeszcze za czasów Janowskiego.

Poza tym wciąż wykorzystywane są materiały z gwiazdami i muzyka nagrana jeszcze za moich czasów, a pan Norbert nawet się nie zająknie, usiłując wmówić telewidzom, że są to nowe wykonania. Jest to dla mnie oszustwo, a tego w pracy nie toleruję - podkreślił.

Jaka to melodia w TVPJaka to melodia w TVP Jan Bogacz/ EAST NEWS

Jednak fani Roberta Janowskiego mogą mieć powody do radości. Niedawno został gospodarzem najnowszego programu Telewizji Puls "Gra Muzyka". Na antenie pojawi się jesienią, ale zdjęcia ruszą już w czerwcu. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

AW