Wpadka w "Big Brotherze". Pokazano błędne wyniki głosowania widzów. Internauci szybko to zauważyli. "Przecież to pic na wodę"

Wpadka w "Big Brotherze". Nie zgadzają się wyniki głosowania. Widzowie zastanawiają się, czy ich głosy rzeczywiście mają wpływ na to, kto opuszcza program.
Zobacz wideo

"Big Brother" nie przestaje zaskakiwać. W tym programie wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Niedawno z domu Wielkiego Brata odeszli na własne życzenie Justyna i Paweł, powrócił Łukasz mimo tego, że głosami widzów odpadł z reality show, a między Madzią i Olehą robi się coraz goręcej i padło z ust uczestnika pierwsze, poważne wyznanie "Kocham Cię".

"Big Brother": Produkcja podała błędne wyniki

W najnowszym odcinku programu pokazano, jak obecnie rozkładają głosy widzów. Okazuje się, że produkcja popełniła wpadkę, ponieważ na planszy suma wynosi aż 101%.

Big BrotherBig Brother screen Big Brother TVN 7

Internauci szybko to wychwycili:

Suma 101%, ciekawe.
101%? Załamka.
Nieudane fake info, razem jest 101%

Wiele osób jest rozczarowanych. Pojawia się wiele komentarzy, w których sugeruje się, że widzowie nie do końca mają wpływ na to, kto opuszcza, a kto zostaje w "BB".

Naprawdę śmieszy mnie to, że myślicie, ze wysyłając esemesy, sterujecie tym programem.
Manipulacja... Wszystko jest ewidentną ustawką, a że lud naiwny, to tracą swoje ciężko zarobione pieniądze na głosowania, gdzie już raz twórcy "BB" udowodnili w niedalekim czasie, iż pomimo woli głosujących robią to co mają zaplanowane. (...) Zatem macie namacalną odpowiedź co do wiarygodności wyników głosowania
Przecież z góry jest ustalone, kto ma wygrać, a głosowanie to pić na wodę... - czytamy.

Radek opuści dom Wielkiego Brata?

Co ciekawe, choć Radek cieszy się dużą sympatią wśród domowników, a podczas ostatniej nominacji otrzymał zaledwie dwa głosy, to zupełnie inne odczucia wobec niego mają widzowie programu. Po pierwsze widać, że na ten moment jest numerem jeden do opuszczenia reality-show. Po drugie, internauci nie darzą go sympatią:

Radek musi odpaść! Głosujmy na niego, w końcu bez niego będzie spokój w domu
Może to trochę złośliwe. ale chętnie zobaczyłabym minę Radka. jak odpadnie w niedzielę! On zupełnie się tego nie spodziewa... głosujcie na niego, bo to będzie bezcenne.

Jak myślicie, kto w niedzielę opuści program?

JP

Więcej o:
Komentarze (115)
Wpadka w "Big Brotherze". Pokazano błędne wyniki głosowania widzów. Internauci szybko to zauważyli. "Przecież to pic na wodę"
Zaloguj się
 • Gość: V8

  Oceniono 18 razy 18

  A do którego miejsca po przecinku muszą podawać? Szkoła podstawowa się kłania...

 • Gość: Welcome 😊

  Oceniono 33 razy 17

  Zgadzam się z poprzednimi komentarzami by z BB w niedzielę odpadł Radek jest fałszywy aż razi to widzów po oczach niby taki otwrty do wszystkich a w rezultacie tak nie jest

 • Gość: 566666

  Oceniono 25 razy 17

  Producenci tej szmiry chwytają się wszystkich sposobów żeby wzrosła oglądalność.

 • Gość: Niki

  Oceniono 22 razy 16

  To świetna okazja żeby odpadł Radek - wredny do granic możliwości i myśli że jest niedoruszenia - potem ciotka klotka Iza która wszystkich kocha - każdemu doradzi miód na serce

 • Gość: TyberiuszX

  Oceniono 18 razy 16

  Slyszalam ze w miejscowosci z ktorej pochodzi Radek nie jest lubiany. Udział w programie to strzał w kolano w jego przypadku

 • Gość: Limba

  Oceniono 30 razy 16

  Radek do domu. Mówił, że Madzia jest egoistką, chociaż jadła robale i dała sobie położyć pająka na rękę dla dobra grupy(o tygodniowym rażeniu prądem już nie wspomnę), a Radzio mógł zgolić brodę, żeby mieli lepsze zakupy w sobotę i co?? ODMÓWIŁ. Jest zakłamany i obłudny, Radzio masz minutę żeby opuścić dom WB.

 • Gość: Marcinek888

  Oceniono 23 razy 15

  Polowa Polski nie moze patrzeć na tego dwilicowego brodacza. Ci więcej on widzi sie w finale co sam oglosil

 • Gość: Agnieszka 78

  Oceniono 23 razy 13

  Jestem za tym żeby Radek wreszcie odszedł z programu bo tak jak on i Igor ustawiają sobie nominacje głosują tak samo nie widzicie tego kolejny powinien być gburowaty Igor

 • Gość: Marcin888

  Oceniono 21 razy 13

  Radek out. Rodzaj psychola

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX