Eurowizja 2019. Problemy techniczne podczas transmisji konkursu. Artur Orzech próbuje ratować sytuację. "Tak to jeszcze nigdy nie było"

Eurowizja 2019. Za nami pierwszy półfinał, w trakcie którego z konkursem pożegnała się Polska. Widzowie nie mogli jednak w pełni cieszyć się muzyką, gdyż pojawiły się problemy techniczne.
Zobacz wideo

Eurowizja 2019. Wtorkowy wieczór okazał się pechowym dla Polski. Tulia nie awansowała do finału konkursu, a więcej przeczytacie o tym  TUTAJ. To nie koniec przykrych informacji. Podczas transmisji na żywo widzowie mieli utrudnienia w słuchaniu komentarzy Artura Orzecha.

Eurowizja 2019. Problemy z transmisją

Dziennikarz od lat komentuje to, co dzieje się podczas Eurowizji. Jednak w tym roku nie wszyscy mogli usłyszeć jego relację. Jak sam tłumaczył, pojawiły się problemy z dźwiękiem:

Przepraszam, nie wiem czy mnie słychać czy nie. Cały czas coś przerywa. Troszkę to rozbija przekaz. Tak to jeszcze nigdy nie było. Mam nadzieję, że te problemy już się nie powtórzą.

Widzowie również zauważyli, że są pewne problemy techniczne, a niektórzy twierdzili, że w ogóle nie słyszą komentarzy Orzecha:

No właśnie, gdzie jest Artur Orzech? Bez niego to nie Eurowizja.
A gdzie pan Orzech ze swoimi komentarzami? To już nie to samo. Źle się ogląda bez niego.
Gdzie jest Artur Orzech? Nie słychać go.
No i znowu nie ma pana Orzecha.

No cóż, mamy tylko nadzieję, że podobna wpadka nie będzie miała miejsca w finale. 

JP

Więcej o:
Komentarze (7)
Eurowizja 2019. Problemy techniczne podczas transmisji konkursu. Artur Orzech próbuje ratować sytuację: Tak to jeszcze nigdy nie było
Zaloguj się
 • xxx300

  0

  Po prostu żydzi zrobili to specjalnie. Nie wierzę w przypadek...

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 8 razy 0

  Mnie akurat ucieszyły usterki wczorajsze bo nie musiałam słuchać tych idiotycznych komentarzy p. Orzecha- bardzo stronniczy komentator, z góry zakłada kto wygra, kto przegra, mówi na kogo głosować i debilnie komentuje fajne piosenki. Wymieńcie tego dinozaura na kogoś bezstronnego.

 • Gość: Milka

  Oceniono 4 razy 0

  Po co my w ogóle tam występujemy. Nie mamy z czym! Wstyd

 • Gość: Achaja

  Oceniono 5 razy -1

  Najlepsza część tegorocznej Eurowizji to właśnie to wycinanie komentatora - co roku na to narzekam, aż ostatecznie szukam jakiejś wersji angielskiej itp.
  Komentator sugeruje jak ludzie mają głosować, odbierać piosenki - porażka. Dziwne, że tyle lat i nikt tego jeszcze nie zmienił.

 • Gość: Prymas Kaczyński

  Oceniono 1 raz -1

  Rozszerzona rzeczywistość za jedyne 3 mld. PLN

 • Gość: Anai

  Oceniono 6 razy -2

  Hahaha nie dżiwi mnie to że Polska nie przeszła hahaha co to za Polski występ wstyd pfuuuuu!!! Poproszę na drugi raz jakiegoś Polskiego rapera np wystawić a wygrana będzie nasza . Obcokrajowcy uwielbiają polski rap są flow za bit chociaż nie znają polskiego języka a i tak im się podoba . Na drugi rok rap !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX