Kylie Jenner jest w ciąży? Niedawno pojawiły się takie plotki, a my patrzymy na jej ostatnią stylizację. Zaokrąglony brzuch jest widoczny

Czyżby Kylie Jenner i Travis Scott planowali powiększenie rodziny? Dowodem na to mają być ostatnie zdjęcia celebrytki, a w szczególności stylizacja, która podkreśliła jej brzuch. Niektórzy nie mają już wątpliwości, będzie drugie dziecko.

Kylie Jenner nie kryje radości z faktu, że jest mamą. Celebrytka i jej ukochany, raper Travis Scott, już ponad rok temu zostali rodzicami. Doczekali się córki Stormi. Już od kilku miesięcy mówi się jednak o tym, że Kylie i Travis chcieliby powiększyć swoją rodzinę. Plotki podsyciła niedawno sama Jennerka, która przy okazji składania życzeń ukochanemu wprost wyznała: "Chodźmy się pie***yć i zróbmy sobie kolejne dziecko". Kiedy więc kilka dni temu Kylie została przyłapana przez paparazzi na rodzinnym spacerze, w mediach ponownie zawrzało na temat jej ciąży. Wszystko przez sukienkę, która podkreśliła jej lekko zaokrąglony brzuch.

Zobacz wideo

Kylie Jenner jest w ciąży? Te zdjęcia mają być dowodem

W minioną niedzielę Kylie wybrała się wraz z Travisem i ich córką Stormi do jednej z restauracji w Calabasas. Tam cała rodzina świętowała Dzień Matki. Cała rodzina w towarzystwie oczywiście paparazzi, których nie mogło zabraknąć tuż obok. A gdy następnie jej zdjęcia trafiły do mediów, niektórzy mogli patrzeć na nie z niedowierzaniem. Powodem opięta sukienka, a właściwie zaokrąglony brzuch. 

To jednak nie wszystko. Fani hollywoodzkiej pary odkryli też drugi dowód na ciążę Kylie. Potwierdzeniem stanu błogosławionego celebrytki ma być fakt, że to Travis niósł Stormi na rękach, a nie Jennerka. 

I jak myślicie? Kylie jest w tej ciąży czy nie? Czasem już można się pogubić. Kylie znana jest przecież z tego, że potrafi ukryć przed mediami wszystko, nawet ciążę.

DH