Komentarze (61)
Małgorzata Rozenek będzie karmić ludzi. Otworzyła firmę cateringową. Ceny? Za cztery zupy zapłacicie 125 zł. Są też inne opcje
Zaloguj się
  • Gość: sławek

    0

    Testowałaś na pieskach czy na dzieciach ?

  • Gość: Artek

    0

    Obiad ile kosztuje w barze 10

  • Gość: Biedak

    0

    A bezdomni INO bułkę zjedza nie stać ich na cieple zupki ludzie ha ha ha ha ha ha ha ha ha

  • Gość: Witek

    0

    Drozyzna dzisiaj w Polsce a emeryci pietruszka 2 zł kg a leki

  • Gość: Damiana

    0

    Dobre to i ładnie wygląda tylko kto tyle zarabia no kto no a opłaty kogo na to stać pensja 1500 dla rodziny

  • Gość: Diana

    0

    Zupa w barze u nas 3 zł

  • Gość: Rita

    0

    Rodzice niech gotuja w domu bo jest cieple danie i taniej i są zupy zdrowe tanio musi być bo bieda

  • Gość: Wiola

    0

    Kochana ty nie wiesz za ile żyją Polacy na nic nie starcza obiad w barze

  • Gość: Smerfetka

    0

    Dieta na 20 dni 1400zł to wcale nie tak drogo są znacznie droższe cateringi na rynku Chociaż i tak wolę domowe jedzenie bo jest ciepłe :)

  • Gość: margrit

    Oceniono 1 raz 1

    Zerżnęła od Chodakowskiej. Twarożek wygląda jak z BeDiet Catering.

  • a.k.traper

    Oceniono 1 raz 1

    Za 125 zł to można na budowie przeżyć 2 tygodnie, na II śniadanie zupka a na obiadek II danie a chłopaki szczupłe i wygimnastykowane.

  • Gość: karol

    Oceniono 1 raz 1

    Oczywiście Rozenkowa na wszystkim się zna. Wie jak było w hotelu z Bieniukiem, pisze książki, teraz pani dietetyczka. Pewnie jeszcze przerywa ciąże i krawaty wiąże

  • Gość: boyscout

    Oceniono 1 raz 1

    czyli dostarczana do domu , o jakiej porze dnia ? rano czy wieczorem na nastepny dzien , czy w torbach z lodem , czy torba zostawiana przed drzwiami ? jak jest bezpieczna ze ktos nie wezmie

  • Gość: Wnuczek

    Oceniono 1 raz 1

    Ma łeb do interesów-cwanie zaczęła swoją przygodę-czosnkowi potrafią trzeba przyznać Ceny straszliwe Są b.dobre i tańsze Ale kto bogatemu zabroni „babcia” musi wykorzystać swoje 5 minut

  • Gość: Robert

    Oceniono 1 raz 1

    Drogo kogo na to stać ludzie bez przesady to co tam jest takie drogie

  • Gość: Lila

    Oceniono 2 razy 2

    brawo, więcej plastiku, tak, tego właśnie planeta i my potrzebujemy najbardziej!
    ona jest tak samo plastikowa i pusta jak te jej pudełka

  • Gość: hallo

    Oceniono 2 razy 2

    Kurla kupować zupę w słoiku trzeba być walnietym zdrowo

  • Gość: brrrr

    Oceniono 4 razy 2

    na pewno osobiście układa menu i potem pakuje żarło do pudełek, skoro to "jej" firma

  • Gość: Smakosz

    Oceniono 4 razy 2

    Ja czekam aż pojawi się w ofercie mleko ze sztucznej piersi, podawane oczywiście bezpośrednio od właścicielki a nie z eko pudełka 😎

  • Gość: tłuscioch

    Oceniono 2 razy 2

    GDYBYM BYŁ BOGATY...........................................TO BYM ZUP NIE KUPOWAŁ NA RATY............................ale szczerze mówiąc to idiotyzm.. no ale sa i tacy to nie żart, co kupuja co wart,, ha,ha,ha

  • Beata Sawicka

    Oceniono 3 razy 3

    A u nas kupisz bardzo dobra zupę za 5 zł??co ona dodaje do tych zup ??

  • a.k.traper

    Oceniono 3 razy 3

    Jak na detoks kieszeni to faktycznie niedrogo. Wystarczy pójść na spacer po obrzeżach lasu czy ogrodów, narwać pokrzyw i mleczu, do tego dodać szczypiorku z doniczki na parapecie, jajko na twardo albo biały twarożek i łyżke oleju, to tego czarny chlebek polecam, koszt to penie jakieś 2-5 zł a żarcia na cały dzień.

  • farcry3

    Oceniono 3 razy 3

    Wieniawa, Lewa, Maggie i Borucowa kupią. Choć co do tej ostatniej to nie jestem pewien, bo ma zjeść po porodzie swoje łożysko . Poważnie ! Na plotku jest napisane.

  • Gość: WOW!

    Oceniono 3 razy 3

    a kiedy nagra płytę z piosenkami? albo polityką się zajmie?
    nasza Małgonia to prawdziwy człowiek renesansu, firmę kulinarną zakłada, a przecież już książki pisze, programy prowadzi i porad udziela, ubiera się modnie na każdą ustawkę, wspaniale dzieci wychowuje, jest cudowną żoną i kochanką, jej życie to wieczny urlop w Dubaju, a równocześnie ciężka praca,
    no i przy tym jest piękna, seksowna, naturalna, skromna i inteligentna

  • Gość: 123

    Oceniono 5 razy 3

    Podejrzewam że jej "fani" to i gowno w pudełku kupią

  • Gość: Cerrie35

    Oceniono 5 razy 3

    Ona chyba naprawdę nie wie jak żyją zwykli Polacy za średnią krajową. Co ona myśli, że jak ją stać nie wiem, np. na szynkę parmeńską, albo łososia, to już każdy może sobie pozwolić na jedzenie z górnej półki. Myśli, że my Polacy nie wiemy, że kupując najtańsze jedzenie tracimy na jego jakości? Otóż, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Ale nie stać większości Polaków na dobre jakościowo produkty. Z tymi cenami dosłownie odleciała w kosmos. Kolejna oderwana od rzeczywistości celebrytka, która chce aby kupowały u niej inne bogate celebrytki. A zwykłe kobiety zazdrościły jej bogatego życia. Tak się rozpisują o tym, że prawdopodobnie ma problemy z zajściem w ciąże z invitro. A mnóstwo zwykłych kobiet nawet nie stać na takie zapłodnienie.

  • Gość: gość

    Oceniono 5 razy 3

    Strasznie drogo. Rozenek to strach, gdzieś ją wpuścić. Podbiera wszsytkim robotę, tam gdzie może. Lakiery, ciuchy. Korzystała z diety, to teraz dzietę Lewandowskiej lub Chodakowskiej. Śmieszne

  • peryskopowy liopleurodon

    Oceniono 6 razy 4

    Czekam na odpowiedź Siwiec która to z Makłowiczem otworzy speluno, gdzie do schabowego z kapustą którą lubi prezes( wczorajszy artykuł pozbawiony komentarzy) będzie podawana 300 w ilości 150 ml gratis za jedyne 99,99 w promocji do września

  • gazeta1960

    Oceniono 4 razy 4

    Kto bogatemu zabroni? (być durniem i płacić za "celebryckie" nazwisko dostawcy badziewia)

  • granatowy tulipan pustynny

    Oceniono 5 razy 5

    No nie za 15 minut wychodzę do pracy, ogłosił przeczytałem z zainteresowaniem natomiast Madame Małgorzata znowu wdziera się i swoją osobą przesłania ważniejsze wydarzenia z kraju. Ciekawe czy w drodze do pracy spotkam ją w tramwaju bo wszędzie jej pełno

  • Gość: wujowypandomu

    Oceniono 5 razy 5

    Operacje plastyczne kosztują, a głupich kupujących zupki po trzy dychy z pewnością nie zabraknie.
    PS. Internet przypadkiem nie oszalał?

  • Gość: Głodny Pustelnik w lasku Bielańskiego

    Oceniono 5 razy 5

    Czekam na bezlitosną odpowiedź nowej ćwierć celebrytki dosłownie o pół łba wyprzedzającą w rankingu plotek Maggie a mianowicie Wieniawe

  • Gość: m

    Oceniono 5 razy 5

    Reklamuje żarcie trzymając słoiki z farbami???
    Druga sprawa: biorąc pod uwagę jakość paszy serwowanej w polskich szpitalach, trudno o skuteczniejszą ANTYreklamę żywności niż stwierdzenie, że maczał w niej palce dietetyk kliniczny.

  • Gość: leluja

    Oceniono 5 razy 5

    U mnie zupa pomidorowa z ryżem lub makaronem na 4 osoby kosztuje 5 złotych. Z czego ta pani
    robi te zupy,że aż tyle kosztują ? A ta tacka z serkiem i 2 malusieńkimi kromeczkami i pomidorkami to robota żadna, najeść się nie można ale czysty zysk ! Życzę powodzenia w sprzedaży. Ja nie kupię, nie stać mnie.

  • pomysłowy Dobromir

    Oceniono 6 razy 6

    Maggie Maggie Maggie wszędzie ciebie pełno. Nawet jak odwijam z papierka cukierka Grześ dla dziecka to Wyskakujesz z pod czekolady, dość ,siedź na półce między Gessler a Siwiec nie Wyłaź nie dzwoń nie chwal się żadnymi nowymi dietetycznymi biznesami

  • żararaka straszny

    Oceniono 6 razy 6

    Już się doczekać nie mogę kiedy zamówię u Maggie a moja Grażyna będzie jadła zupkę owocową za jedyne 34,99, sądzę, że nie z mrożonek. Dla mnie Pani Małgosiu proszę uwzględnić dietetyczny chłodnik na jajeczku cena którą jestem w stanie zapłacić to góra 27 zł.

  • granatowy tulipan pustynny

    Oceniono 6 razy 6

    ŁAŁ dobra wiadomość dla nas dla bezdomnych centralnego członkowie naszej wspólnoty mieszkaniowej którzy wygrali w Totolotka lub EuroJackpot nie będą już wysłali pieniędzy na radio tylko wykupią Catering u Gosi na zupe

  • Gość: rudy murzyn żyd w dodatku

    Oceniono 7 razy 7

    Ileż ona musi w to jadło miłości wkładać, skoro tyle kosztuje...

  • Gość: Polak 13

    Oceniono 7 razy 7

    Szkoda że jej nie zapakowali w pudełko biodegradalne.

  • van Koski

    Oceniono 10 razy 8

    To się nazywa cena za zupę zapewne przepis Gessler, jednorazowe talerze w kształcie cycka oraz łyżki jednorazowego użytku w kolorze tęczy( teraz modne) ale to nic zupę weź je nadawała Wieniawa

  • Gość: Adam

    Oceniono 10 razy 10

    Jak drogo nas nie stać my gotujemy obiad za30 zł dla 5 osob świeże taniej kupić i samemu ugotowac obiad w szkole kosztuje 7 zł z miesem

  • monikaaleksandra

    Oceniono 16 razy 14

    Dla Prezesa tylko.schabowy z kapustą prosto pod drzwi. Cena nie gra roli.

  • Gość: xyz

    Oceniono 16 razy 16

    Ja pierdziele druga lewandowska, chwyta 10 srok za ogon, tu sprząta, tam wychowuje dziewuchy, pisarka, fitneska, lansiara a teraz jeszcze kucharka! ło matko, idź swoje dzieci karm.

  • Gość: 4="

    Oceniono 40 razy 32

    Są jeszcze na świecie tacy idioci żeby kupować gotowane warzywa za 70zł???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX