"Taniec z Gwiazdami". Gimper znów błaga fanów o głosy. Zapowiada: Jeśli wyślecie SMS-y, zrobię diss na jurorach. To jeszcze nie koniec żenady

Gimper zatańczy w finale "Tańca z Gwiazdami". By wygrać, "prosi" fanów o głosy. To już kolejne nieczyste zagranie youtubera.

Już w ten piątek finał programu "Taniec z Gwiazdami". Jego skład budzi jednak sporo kontrowersji. Wszystko za sprawą tego, że znalazł się w nim Gimper, a nie faworytka do wygranej, czyli Macademian Girl. Youtuber na parkiecie zmierzy się z Joanną Mazur, która także ma duże szanse zwycięstwo. Może jednak przegrać z Gimperem przez jego nieczyste zagranie. 

Zobacz wideo

"Taniec z Gwiazdami". Gimper "prosi" o głosy

W tym miejscu warto dodać, że w finałowym starciu liczą się wyłącznie głosy telewidzów. Oznacza to, że gdyby nawet Gimper uzyskał od jury same jedynki, nie miałoby to żadnego znaczenia. Wszystko więc w rękach jego fanów. Gimper wymyślił sposób, aby ich zmobilizować. Na YouTubie opublikował film, w którym prosi o wysyłanie SMS-ów, bo jeśli wraz z Natalią Głębocką wygrają "Taniec z Gwiazdami", to po pierwsze, odblokuje wszystkich użytkowników na facebookowej grupie "Hajsownicy", po drugie, stworzy film "Diss na jurorach" (!), a po trzecie, wykupi billboard na jednej z warszawskich ulic, na którym umieści kolaż zdjęć fanów z hasztagiem #muremzagimpurem.

Oprócz tego oczywiście zasuwam na sali tanecznej i przygotowuję się, jak najlepiej mogę do tego, żeby po prostu dobrze zatańczyć. Teraz tak naprawdę wszystko w waszych rękach - mówi w swoim filmie.

GimperGimper screen YouTube/Tomasz 'Gimper' Działowy

Z części komentarzy, które ukazały się pod filmem Gimpera, wynika, że za odblokowanie użytkowników na grupie "Hajsownicy", Gimper rzeczywiście może zgarnąć sporą liczbę głosów. Na facebooku grupa ta liczy ponad 400 tysięcy członków, jednak nie wiadomo, ile tak naprawdę osób jest zablokowanych. 

Dodajmy także, że to nie pierwszy raz, jak Gimper w ten sposób "prosi" o SMS-y. Kilka godzin przed półfinałowym odcinkiem zamieścił na InstaStory filmiki, w których zachęcał fanów do głosowania, a w zamian oferował oczywiście dostęp do swojej grupy na Facebooku. 

Jedno jest pewne - w finale będzie się działo. Joanna Mazur jest faworytką, aczkolwiek Gimper może liczyć na wsparcie swoich fanów, bo gdyby chodziło tylko o umiejętności taneczne, w tym finale raczej by się nie znalazł. 

DH

Więcej o:
Komentarze (60)
"Taniec z Gwiazdami". Gimper znów błaga fanów o głosy. Zapowiada: Jeśli wyślecie SMS-y, zrobię diss na jurorach. To jeszcze nie wszystko
Zaloguj się
 • Gość: jd69pl2009

  Oceniono 26 razy 16

  A co?Ma zachęcać do wspierania konkurencji?xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 • Gość: Randomowy typek

  Oceniono 10 razy 10

  No tak bo przecież żaden inny uczestnik nie używał social media do przypominania o głosach

 • Gość: taktak

  Oceniono 7 razy 5

  XD ogólnie to beka z was że tak zmieniacie wypowiedzi i oczaerniacie go, zazdrościcie mu popularności i tyle

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  Zapomnieliście o tym, że wspomniał, że odda kryształową kulę Joannie albo się z nią podzieli geniusze :)

 • Gość: #muremzagimpurem

  Oceniono 6 razy 4

  #muremzagimpurem

 • Gość: Gosciowa

  Oceniono 8 razy 4

  Te tytuły mnie rozbrajają XD żenada... a i mam nadzieje ze gimper wygra i w końcu pokażemy sile internetu 💪🏼

 • Gość: Ktoś tam

  Oceniono 9 razy 3

  Nudzi wam sie?

 • Gość: kinia

  Oceniono 6 razy 2

  super, do brze tak polsatowi, za wystawienie niby niewidomej ze zdrowo tańczącymi. Od razu stworzyli nierówną walkę . I jeszcze płaczacy kliment, płacząca czarna mamba ohyda. Głosuje na Gimpera , chociaż wcale nie wiem kto to jest

 • Gość: Mikinaz

  Oceniono 6 razy 2

  Nie rozumiem czemu ludzie mają z tym problem. Jest to całkowicie legalne, a inni uczestnicy również organizowali różnego rodzaju konkursy czy inne "benefity" dla osób głosujących.
  Poza tym śmieszy mnie to że osoby zarzucający innym bycie żałosnym, jednocześnie piszą komentarze w internecie jeżdżąc człowiekowi po honorze i wstydzie z gramatyką na poziomie podstawówki, przy okazji ukazując kompletny brak wiedzy na temat zasad którymi rządzi się ten program. Nawet Iwona Pavlović musiała wyrazić swoje zażenowanie tego typu komentarzami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX