"Big Brother". Madzia zakochuje się w Olehu? Podczas imprezy zaczęli się całować. Widzowie się martwią: Czuję, że jej to złamie serce

"Big Brother". Magda Wójcik i Oleh pocałowali się na imprezie. Widzowie mają mieszane uczucia co do tej relacji. Większość martwi się, że uczestniczka będzie cierpieć po wyjściu z programu.
Zobacz wideo

W "Big Brotherze" od kilku tygodni możemy obserwować, że pomiędzy Magdą Wójcik i Olehem, rodzi się uczucie. Uczestnicy są ze sobą bardzo blisko i nie stronią od okazywania wzajemnych czułości. Często się przytulają i śpią objęci w jednym łóżku. Oleh nie ukrywa, że Madzia bardzo mu się podoba, a w pokoju zwierzeń wyznał Wielkiemu Bratu, że zakochuje się w swojej koleżance.

"Big Brother": Madzia i Oleh zostaną parą?

Oleh wchodząc do programu, twierdził, że jest w otwartym związku z dziewczyną o imieniu Stefania. Jednak ta relacja była o tyle trudna, że od kilku miesięcy nie widzieli się na żywo, a jedynie mieli ze sobą kontakt telefoniczny. Chłopak z pewnością nie spodziewał się, że w "BB" spotka osobę, do której poczuje coś więcej niż koleżeńską sympatię. 

W piątek wieczorem uczestnicy dostali alkohol, a Wielki Brat włączył im muzykę. To nie pierwszy, kiedy domownicy dali się ponieść i przesadzili z zabawą. Następnego dnia skarżyli się, że niewiele pamiętają z poprzedniej nocy. Okazuje się, że podczas zakrapianej imprezy Madzia całowała się z Olehem. Później w rozmowie z Izą wyznała, że dobrze się bawiła i jest zadowolona.

Widzowie mają mieszane uczucia co do relacji uczestników. Duża część martwi się o Magdę. Według nich jest na tyle wrażliwą osobą, że Oleh może złamać jej serce.

Z jednej strony by coś chciała, a z drugiej się broni. Niech poczeka i zobaczy, co on o niej mówił i jak ją nominował w programie. Czuję, że jej to złamie serce.
Nie znam go osobiście, ale po tym co widzę w programie, nie pasuje do Madzi. Najpierw nominuje ją do wyjścia, a potem przytula i nagle uświadamia sobie, że się zakochał.

Z drugiej strony wielu internautów im kibicuje.

Wydaje mi się, że duże są szanse, że zostaną parą.
Miłość nie wybiera. Niech się kochają i żyją długo i szczeliwie.
Bardzo do siebie pasują i jestem pewna że coś z tego będzie. A to, że Olek coś tam chlapnął to nic. Czasem się coś powie głupiego bez zastanowienia. Fajnie, jak facet tak patrzy na kobietę jak Olek na Madzię - czytamy.

Jak myślicie, będzie z tego coś więcej?

JP

Więcej o:
Komentarze (23)
"Big Brother". Madzia zakochuje się w Olehu? Podczas imprezy zaczęli się całować. Widzowie się martwią: Czuję, że jej to złamie serce.
Zaloguj się
 • Gość: asia

  Oceniono 21 razy 11

  Jaka ona jest dziwna. Infantylna mega. Jak dojrzała 30 latka może stworzyć związek z 20 letnim gó...arzem . Ona jeszcze taki nic nie mówiący, bez zdania, Ukrainiec....

 • Gość: ala

  Oceniono 9 razy 9

  Madzia a 31 lat, chyba czas żeby sama dokonywała wyboru. Jak się nie sparzy to nie poczuje co to pieczenie.

 • Gość: Ola

  Oceniono 10 razy 8

  On się naprawdę zakochał i to było już widać od dawna!!!! On ma 21 lat!!!! To jest wiek gdzie miłość przychodzi z nienacka i uderza do głowy!!!! Człowiek się trochę zachowuje jak na haju... Jak zazdrosny i mówi do niej romantycznie. Szok. To nie jest dojrzały facet to chłopak ma prawo do tego i ma rację miłość zawsze przychodzi bez zapowiedzi. Magda jest infantylna to prawda ale odważna pozytywna i to mu się spodobało. Radek ich dobrze podsumował to rosło między nimi powoli. Trzymam kciuki idealny nikt nie jest

 • Gość: Nika

  Oceniono 13 razy 7

  Dorosła kobieta, 30letnia która zachowuje się jak nastolatka. Porażka, mała biedna dziewczynka

 • Gość: Kaja

  Oceniono 10 razy 6

  A ja im kibicuję. Oleh nie musi być taki jak Igor. Każdy jest inny. To fajny i dojrzały jak na 20 lat chłopak. Pasują do siebie. Nawet jak nie wyjdzie nic z tego to przecież ile razy w życiu nie wychodzi. Piękna para, żeby tylko Łukasz nic nie zepsuł.

 • Gość: Iga

  Oceniono 8 razy 4

  Ona była pijana ledwo co mówiła. Zresztą pasują do siebie on gowniarz a ona tam infaltylna że szkoda gadać. Jej jedyną miłością jest lustro

 • Gość: Malutki23

  Oceniono 5 razy 3

  Jak sie kochają niech będą parą ale też niech sie nie bawi jej sercem bo ją to za boli

 • Gość: Jjjj

  Oceniono 9 razy 3

  Dla mnie oleh to żenada
  Łukasz musisz działać by madzia nie została w coś wplątana

 • Gość: Julia

  Oceniono 9 razy 3

  On gra, ona gra, szkoda widzów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX