Brad Pitt nie chce, by jego córka ubierała się jak chłopiec. Czy to przez to Angelina chce go pozbawić opieki nad dziećmi?

Brad Pitt ma problem ze swoją córką. Aktor chce, by Shiloh Jolie-Pitt przestała ubierać się jak chłopiec i zaczęła zachowywać się jak dziewczynka. Angelina Jolie nie chce o tym słyszeć.

Angelina Jolie bardzo długo starała się pozbawić Brada Pitta praw do kontaktu z dziećmi. Aktorka twierdziła, że jej były mąż jest niestabilny emocjonalnie i nie dałby rady wychować szóstki dzieci. Okazuje się, gwiazdor ma jeszcze jeden problem. Nie akceptuje zachowania i ubioru swojej córki - Shiloh Jolie-Pitt.

Zobacz wideo

Magazyn "Woman’s Day Australia" twierdzi, że Angelina i Brad stale kłócą się o Shiloh i jej sposób ubierania się. Dziewczynka od lat widywana jest w męskich stylizacjach. Mimo że aktorka wspiera swoje dziecko, nigdy nie mogła liczyć na wsparcie byłego męża. Pitt nie potrafi zaakceptować tego, że jego córka czuje się chłopcem.

Niestety, on nie pochwala jej zachowania ani ubioru i ma problemy z zaakceptowaniem jej takiej, jaką jest. Był wychowany w ultra konserwatywnym środowisku baptystów i wbrew wcześniejszym zapewnieniom, transpłciowość Shiloh i jej męskie ubrania są dla niego czymś nienaturalnym – zdradził informator magazynu.

Angelina robi wszystko, by odciąć Brada od kontaktu z Shiloh. Aktorka obawia się, że jego zachowanie może wpłynąć destrukcyjnie na dziewczynkę.

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.