Brad Pitt nie chce, by jego córka ubierała się jak chłopiec. Czy to przez to Angelina chce go pozbawić opieki nad dziećmi?

Brad Pitt ma problem ze swoją córką. Aktor chce, by Shiloh Jolie-Pitt przestała ubierać się jak chłopiec i zaczęła zachowywać się jak dziewczynka. Angelina Jolie nie chce o tym słyszeć.

Angelina Jolie bardzo długo starała się pozbawić Brada Pitta praw do kontaktu z dziećmi. Aktorka twierdziła, że jej były mąż jest niestabilny emocjonalnie i nie dałby rady wychować szóstki dzieci. Okazuje się, gwiazdor ma jeszcze jeden problem. Nie akceptuje zachowania i ubioru swojej córki - Shiloh Jolie-Pitt.

Magazyn "Woman’s Day Australia" twierdzi, że Angelina i Brad stale kłócą się o Shiloh i jej sposób ubierania się. Dziewczynka od lat widywana jest w męskich stylizacjach. Mimo że aktorka wspiera swoje dziecko, nigdy nie mogła liczyć na wsparcie byłego męża. Pitt nie potrafi zaakceptować tego, że jego córka czuje się chłopcem.

Niestety, on nie pochwala jej zachowania ani ubioru i ma problemy z zaakceptowaniem jej takiej, jaką jest. Był wychowany w ultra konserwatywnym środowisku baptystów i wbrew wcześniejszym zapewnieniom, transpłciowość Shiloh i jej męskie ubrania są dla niego czymś nienaturalnym – zdradził informator magazynu.

Angelina robi wszystko, by odciąć Brada od kontaktu z Shiloh. Aktorka obawia się, że jego zachowanie może wpłynąć destrukcyjnie na dziewczynkę.

AD

Więcej o:
Komentarze (86)
Brad Pitt nie chce, by jego córka ubierała się jak chłopiec. Nic dziwnego, że Angelina chce go pozbawić opieki nad dziećmi
Zaloguj się
 • piesnakoty

  Oceniono 32 razy 16

  kiedy rodzic twierdzi, że jego 10 letnie dziecko jest "transpłciowe", to tak jakbym słyszał kogoś twierdzącego że jego kot jest weganinem - wiadomo kto tu pociąga za sznurki...

 • Gość: znafca

  Oceniono 32 razy 16

  zauwazcie ze dziewczynki w tej rodzinie ubieraja sie jak kocmoluchy, co przy tak wylaszczonej matce jest zadziwiajace. dlatego te, sadze ze preferencja shiloh do ubierania sie jak chlopak jest nabyta a nie wrodzona. Ps na zdjeciu 5 jest Knox a nie Shiloh

 • Gość: Niko

  Oceniono 21 razy 15

  Dziecko nie musi być transpłciowe, dziewczynka ma wielu braci i ich naśladuje. Co z niej wyrośnie - nie wiadomo jaką tożsamość sobie wybierze. Sama jako dziecko ubierałam się jak chłopiec bo chciałam nim być, chciałam upodobnić się do trzech starszych kuzynów. Mama i tak ubierała mnie w sukienki gdy była uroczysta okazja, a później w szkole mi przeszło. Byłam i jestem stuprocentową dziewczyną.
  Nadawanie dziecku na siłę tożsamości płciowej jest błędem, który może mieć poważne konsekwencje

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 15

  Jak miałam 12, 13 lat to też ubieralam się jak chłopak i bylo mi z tym b dobrze, ale potem wyrosłam I mi się odwidzialo, tak samo jak moim siostrom. żeby dziecku zmieniać płeć bo coś sobie ubzduralo to nie normalne.

 • babka-jaga

  Oceniono 21 razy 9

  Ta celebrytka jest zazdrosna chyba o córki? Jedynie urody afroamerykanki się nie boi.

  Od maleńkości ubierała pozostałe dziewczynki w męskie ciuchy.

  Ty o chora baba, nie tylko w tej kwestii.
  Oby tylko nie robiła im operacji zmiany płci 😱

 • hbire

  Oceniono 29 razy 9

  Pitt ma rację, ale i tak "za chwilę" wybór będzie należał do nastolatki a potem to ... psychika rozchwiana

 • piesnakoty

  Oceniono 22 razy 8

  śmieszne, że na zachodzie jest teraz epidemia dzieci, które uważają, że są przeciwnej płci. patrzcie jak ten postmodernizm namieszał im w głowach... całe szczęście, że u nas tego nie ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX