Książę Harry zdradził, jak wyglądała jego pierwsza doba w roli ojca. "To bardzo ciężka praca"

Meghan Markle i książę Harry powitali swoje pierwsze dziecko. Młodzi rodzice muszą zmierzyć się z nowym zadaniem. Czy Archie dał im w kość?

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszło na świat w poniedziałek, 6 maja, o godzinie 5:26 rano. Ważyło 3260 gramów. Księżna nie wyszła - zgodnie z dotychczasowym zwyczajem - do mediów w kilka godzin po porodzie. Zrobił to książę Harry. Dopiero dwa dni później para przyszła na krótką konferencję prasową razem z maluchem Już następnego dnia Harry pojawił się na otwarciu zawodów sportowych "Invictus Games" w Holandii. W rozmowie ze swoim przyjacielem zdradził, jak wyglądał pierwszy dzień Archiego.

Zobacz wideo

Jak wyglądał pierwszy dzień życia Archiego? 

J.J. Chalmers, przyjaciel Harry'ego, wyznał, co takiego opowiedział mu książę. Według jego relacji, mały Archie pierwsze 24 godziny życia przespał. 

To niezwykłe, ale to też bardzo ciężka praca. On przespał pierwsze 24 godziny, jak wszystkie niemowlęta i potem obudził się - relacjonował wypowiedź Harry'ego jego przyjaciel.

Harry i J.J. Chalmers znają się od czasu pierwszych igrzysk "Invictus Games" z 2014 roku. Obaj są już ojcami, a jak donosi serwis "Hello", Chalmers był pod wrażeniem, że Harry przyjechał na otwarcie zawodów trzy dni po narodzinach swojego syna. 

Harry, gdyby miał wybór, zostałby w domu – zdradził Chalmers.

Archie wydaje się więc bardzo grzecznym maluszkiem. Już nie możemy doczekać się kolejnych zdjęć chłopca. Jak myślicie, do kogo będzie podobny? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.