Misiek Koterski za kulisami "Tańca z Gwiazdami" nie mógł oderwać wzroku od piersi ukochanej. Nic dziwnego. Dekolt Leszczak był głęboki

Misiek Koterski został przyłapany przez fotoreporterów w momencie, kiedy spoglądał na biust narzeczonej. To jednak nie wszystko. Para okazywała sobie naprawdę dużo czułości.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak pojawili się na widowni podczas półfinałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami", by wręczyć kwiaty Joannie Mazur. Ciekawsze jest jednak to, że za kulisami show Koterski i jego narzeczona okazywali sobie dużo czułości. 

Misiek Koterski i Marcela Leszczak nie wstydzą się uczyć 

Misiek Koterski i Marcela Leszczak podczas wizyty w studiu "Tańca z Gwiazdami" nie unikali fotoreporterów. Wprost przeciwnie, w blasku fleszy przytulali się i całowali, a sam Koterski z zachwytem spoglądał w dekolt narzeczonej. Rodzice małego Fryderyka nie mogli wprost się od siebie oderwać. Widać też, że doskonale się bawili. 

Przy okazji Koterski wyznał, że zna marzenie Leszczak. Finalistka trzeciej edycji "Top Model", chciałaby również zatańczyć w "Tańcu z Gwiazdami". 

Moja Królewna marzy od dziecka, żeby wystąpić w "Dancing with The Stars". Chcielibyście żeby zatańczyła? Ja bardzo – napisał na Instagramie. 

Myślicie, że producenci zaproszą modelkę do następnej edycji?

AG 

Więcej o: