Kim Kardashian i Kanye West po raz czwarty zostali rodzicami! Celebrytka zdradziła płeć dziecka. Mówi też, kogo przypomina

Kim Kardashian i Kanye West przywitali na świecie swoje kolejne dziecko. Ponownie urodziła im je surogatka. Dumna mama zdradziła, że chłopczyk podobny jest do jego siostry, Chicago.

Kim Kardashian pochwaliła się na Instagramie, że po raz czwarty została mamą. Dziecko urodziła wynajęta przez parę surogatka. Radosną nowinę przekazała fanom za pośrednictwem Twittera. Zdradziła, że to chłopiec.

Kim Kardashian i Kanye West po raz kolejny zostali rodzicami

On już tu jest i jest idealny! - napisała podekscytowana.

Po chwili dodała kolejny post, w którym przyznała, że nowy członek rodziny bardzo przypomina jedną z jej córek, Chicago.

On jest kopią Chicago. Jestem pewna, że się bardzo zmieni, ale obecnie wygląda właśnie jak ona - stwierdziła.

Serdecznie gratulujemy!

Dlaczego Kim Kardashian zdecydowała się na surogatkę?

Para ma już troje dzieci: pięcioletnią córkę North, trzyletniego syna Sainta i roczną córkę Chicago. Najsłynniejsza celebrytka świata będąc w drugiej ciąży, musiała poddać się rekonstrukcji macicy. Powodem było rzadkie powikłanie ciąży, zwane łożyskiem przyrośniętym, które zamiast odzłączyć się od ściany macicy po urodzeniu dziecka, pozostało mocno przymocowane. Mimo, że operację przeszła pomyślnie, lekarze odradzili jej rodzenie kolejnych dzieci, gdyż donoszenie ciąży mogłoby być już niemożliwe. Dlatego ich dwoje najmłodszych dzieci urodziła surogatka.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>