Borys Szyc znów bawi na Instagramie. Gwiazdorzy za kulisami "Graham Norton Show". "Możesz zadzwonić do Spielberga? Czekam tu"

Borys Szyc na Oscarach relacjonował na Instagramie to, co działo się na czerwonym dywanie. Teraz zrobił to samo w programie "Graham Norton Show"
Zobacz wideo

Pamiętacie, jak Borys Szyc podczas gali rozdania Oscarów chodził z telefonem po czerwonym dywanie i relacjonował na Instagramie to, co dzieje się za kulisami? Przypomnienie tamtej akcji TUTAJ. Okazuje się, że aktor po raz kolejny postanowił zostać "insta reporterem".

Borys Szyc na planie "Graham Norton Show"

Opłacało się Szycowi wygłupiać w internecie, ponieważ został zaproszony do programu Grahama Nortona. Niestety, nie jako gość, ale jako zakulisowy reporter, który na Instgramie opowiadał, co się dzieje. Aktor miał również okazję chociaż przez chwilę zasiąść na słynnej, czerwonej kanapie.

Słuchajcie, bo mówiliście, że nie będę siedział na tej kanapie. Niedowiarki, proszę. I co? Siedzę. Przypominam, pierwszy Polak, który siedzi na tej kanapie. Troszkę tu Graham nabrudził, ale zaraz Henry posprząta - żartował Szyc.

Borys SzycBorys Szyc screen Instagram/borys.szyc

Przy okazji Borys miał przyjemność poznać Grahama Nortona. Aktor zaczął się przy nim wygłupiać i prosił go, aby zadzwonił do Stevena Spielberga.

Graham nie chciał się ze mną spotkać, bo powiedział, że jestem najgorszym aktorem na świecie - powiedział Szyc.

Graham Norton nagle pojawił się w kadrze i żartobliwie mu odpowiedział:

Cześć! Jesteś najlepszym aktorem.
Och, dziękuję. Czy możesz zadzwonić do Stevena Spielberga? Powiedz mu, że czekam na niego - wypalił Borys.

Trzeba przyznać, że cała sytuacja wyszła całkiem zabawnie. Więcej zakulisowych sytuacji zobaczycie w wideo.

JP

Więcej o: