Robert Janowski wraca do telewizji. Będzie prowadził muzyczne show. "Zrobię wszystko, aby nie zawieść Waszych oczekiwań"

To już oficjalne. Robert Janowski został gospodarzem najnowszego programu Telewizji Puls. Dziennikarz właśnie poinformował o tym swoich fanów.
Zobacz wideo

Robert Janowski wraca do telewizji. Dziennikarz rok temu odszedł z programu "Jaka to melodia", gdzie pełnił funkcję gospodarza prze 21 lat. Jego miejsce zajął Norbi. Teraz Robert Janowski znów wcieli się w rolę prowadzącego muzyczne show. Nie chodzi jednak o program "Jaka to melodia", ale nowy format Telewizji Puls - "Gra Muzyka". 

Taką informacją podzielił się się sam Robert Janowski za pomocą mediów społecznościowych. 

No i, zgodnie z obietnicą, "GRA MUZYKA". Dziękuję, z całego serca, za cierpliwość, wyrozumiałość i rok ze mną ,,na bezrobociu". Jesteście najlepszą Publicznością i cudownymi Przyjaciółmi. Przysięgam, że zrobię wszystko, aby nie zawieść Waszych oczekiwań i abyśmy znów byli ,"muzyczną rodziną" - napisał Janowski na sowim oficjalnym fanpage'u.

Robert Janowski w nowym programie muzycznym. O co chodzi?

Informację o tym, że Janowski zadebiutuje w Telewizji Puls podały również Wirtualne Media. W rozmowie z nami prezes zarządu Media Corporation - Katarzyna Ocioszyńska - przyznała

Potwierdzam, że w jesiennej ramówce TV Puls pojawi się nowe, muzyczne show "Gra Muzyka" z Robertem Janowskim w roli prowadzącego. Program produkowany będzie przez Media Corporation na podstawie własnego formatu. 

Szczegóły na temat formatu, a także jego reguł nie są jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że zdjęcia do "Gra Muzyka" ruszają w czerwcu, a jego premiera ma odbyć się we wrześniu tego roku. 

Nie możemy się już doczekać. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (51)
Robert Janowski wraca do telewizji. Będzie prowadził muzyczne show. "Zrobię wszystko, aby nie zawieść Waszych oczekiwań"
Zaloguj się
 • Gość: NIEDZIELNIK WIECZORNY

  Oceniono 28 razy 12

  Norbi zabił "Jaka to melodia".
  Zobaczymy, co będzie z nowym programem Janowskiego, bo na pewno będzie go fajnie prowadził. Oby tylko sama formuła była ciekawa.

 • Gość: Anna

  Oceniono 26 razy 10

  Wiele sobie po tym nie obiecuję,ponieważ formuła programu nie może być podobna do JTM, jednak przez wszystkie lata oglądałam JTM z prowadzącym Janowskim.Natomiast teraz JTM nie oglądam,sam prowadzący to jakieś nie porozumienie zamiast mówić to porykuje i trudno to znieść co kwalifikuje go prowadzenia wiejskich zebrań najwyżej.Mizeria do potęgi N.

 • wiezet

  Oceniono 33 razy 7

  pisiorskie trolle już się zerwały z łańcucha i ujadają...... po dwadzieścia groszy za wpis........

 • Czesław Rosomak

  Oceniono 5 razy 3

  Teleturnieje w Pulsie najlepiej określa tytuł ich poprzedniego "hitu", czyli "Następny proszę!".

 • Gość: Smutny

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo dobrze że będzie program, który będzie prowadzić Pan Robert Janowski.
  Powinien być o tej samej godzinie co JTN.
  Tego Tak jest Super Cudownie nie można słuchać, trafia mnie. Pochodzenie do zawodników przed rozpoczęciem teleturnieju, witanie się, głupie. Jeszcze niech im daje na wstępie po 10 tysięcy.
  I już będzie super .

 • Gość: wizjoner

  Oceniono 1 raz 1

  Wszystko można kupić.
  To tylko kwestia ceny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX