Robert Janowski wraca do telewizji. Będzie prowadził muzyczne show. "Zrobię wszystko, aby nie zawieść Waszych oczekiwań"

To już oficjalne. Robert Janowski został gospodarzem najnowszego programu Telewizji Puls. Dziennikarz właśnie poinformował o tym swoich fanów.
Zobacz wideo

Robert Janowski wraca do telewizji. Dziennikarz rok temu odszedł z programu "Jaka to melodia", gdzie pełnił funkcję gospodarza prze 21 lat. Jego miejsce zajął Norbi. Teraz Robert Janowski znów wcieli się w rolę prowadzącego muzyczne show. Nie chodzi jednak o program "Jaka to melodia", ale nowy format Telewizji Puls - "Gra Muzyka". 

Taką informacją podzielił się się sam Robert Janowski za pomocą mediów społecznościowych. 

No i, zgodnie z obietnicą, "GRA MUZYKA". Dziękuję, z całego serca, za cierpliwość, wyrozumiałość i rok ze mną ,,na bezrobociu". Jesteście najlepszą Publicznością i cudownymi Przyjaciółmi. Przysięgam, że zrobię wszystko, aby nie zawieść Waszych oczekiwań i abyśmy znów byli ,"muzyczną rodziną" - napisał Janowski na sowim oficjalnym fanpage'u.

Robert Janowski w nowym programie muzycznym. O co chodzi?

Informację o tym, że Janowski zadebiutuje w Telewizji Puls podały również Wirtualne Media. W rozmowie z nami prezes zarządu Media Corporation - Katarzyna Ocioszyńska - przyznała

Potwierdzam, że w jesiennej ramówce TV Puls pojawi się nowe, muzyczne show "Gra Muzyka" z Robertem Janowskim w roli prowadzącego. Program produkowany będzie przez Media Corporation na podstawie własnego formatu. 

Szczegóły na temat formatu, a także jego reguł nie są jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że zdjęcia do "Gra Muzyka" ruszają w czerwcu, a jego premiera ma odbyć się we wrześniu tego roku. 

Nie możemy się już doczekać. 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.