"Rolnik szuka żony". Kolejna para bierze ślub! Wygadał się się Łukasz z 5. edycji

"Rolnik szuka żony" połączył już wiele par. Teraz za sprawą programu na ślubny kobiercu staną Kasia i Piotr, którzy poznali się w czwartej edycji show.
Zobacz wideo

Za sprawą programu "Rolnik szuka żony" na ślubnym kobiercu stanęli już Małgosia i Paweł Borysewiczowie, Ania i Grzegorz Bardowscy oraz Martyna i Paweł Szakiwiczowie. Teraz do grona szczęśliwych małżonków dołączają Kasia i Piotr, którzy zakochali się w sobie podczas czwartej osłony popularnego programu TVP, a niebawem po zakończeniu show zostali rodzicami.

"Rolnik szuka żony". Kolejny ślub

O tym, że Kasia i Piotr biorą ślub wiadomo z mediów społecznościowych. Radosną wiadomością nie pochwalili się jednak sami zainteresowani, ale zaproszony przez nich na uroczystość Łukasz Sędrowski - uczestnik ostatniej edycji "Rolnik szuka żony". 

Rolnik opublikował bowiem na Instagramie zdjęcie zaproszenia ślubnego, a w opisie zdradził, że dostał je od Kasi i Piotra właśnie. 

Będzie wesele Kasi i Piotra z "Rolnik szuka żony 4" - napisał. 
 

"Rolnik szuka żony". Kiedy ślub?

Szczegóły dotyczące uroczystości nie są znane. Łukasz zakrył też datę ślubu wydrukowaną na zaproszeniu. Kasia i Piotr zdradzili jednak jakiś czas temu podczas rozmowy z "Rewią", że chcą, by ceremonia odbyła się w miesiącu, który w nazwie ma literę "r". 

Zakochani zdradzili też, że chcieliby, by ich roczny synek wziął udział w uroczystości i podał im obrączki. Urocze, prawda?

Przyszłym małżonkom gratulujemy.

AG