"Rolnik szuka żony". Kolejna para bierze ślub! Wygadał się się Łukasz z 5. edycji

"Rolnik szuka żony" połączył już wiele par. Teraz za sprawą programu na ślubny kobiercu staną Kasia i Piotr, którzy poznali się w czwartej edycji show.
Zobacz wideo

Za sprawą programu "Rolnik szuka żony" na ślubnym kobiercu stanęli już Małgosia i Paweł Borysewiczowie, Ania i Grzegorz Bardowscy oraz Martyna i Paweł Szakiwiczowie. Teraz do grona szczęśliwych małżonków dołączają Kasia i Piotr, którzy zakochali się w sobie podczas czwartej osłony popularnego programu TVP, a niebawem po zakończeniu show zostali rodzicami.

"Rolnik szuka żony". Kolejny ślub

O tym, że Kasia i Piotr biorą ślub wiadomo z mediów społecznościowych. Radosną wiadomością nie pochwalili się jednak sami zainteresowani, ale zaproszony przez nich na uroczystość Łukasz Sędrowski - uczestnik ostatniej edycji "Rolnik szuka żony". 

Rolnik opublikował bowiem na Instagramie zdjęcie zaproszenia ślubnego, a w opisie zdradził, że dostał je od Kasi i Piotra właśnie. 

Będzie wesele Kasi i Piotra z "Rolnik szuka żony 4" - napisał. 

"Rolnik szuka żony". Kiedy ślub?

Szczegóły dotyczące uroczystości nie są znane. Łukasz zakrył też datę ślubu wydrukowaną na zaproszeniu. Kasia i Piotr zdradzili jednak jakiś czas temu podczas rozmowy z "Rewią", że chcą, by ceremonia odbyła się w miesiącu, który w nazwie ma literę "r". 

Zakochani zdradzili też, że chcieliby, by ich roczny synek wziął udział w uroczystości i podał im obrączki. Urocze, prawda?

Przyszłym małżonkom gratulujemy.

AG 

Więcej o:
Komentarze (20)
"Rolnik szuka żony". Kolejna para bierze ślub! Wygadał się się Łukasz z 5. edycji show
Zaloguj się
 • Gość: vuuu

  Oceniono 10 razy 8

  Jedna z najmniej sympatycznych par tego programu

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 6 razy 6

  W Anglii nazywa się ten program Farmer Wants a Wife. To jest taki europejski problem. Która kobieta pragnie pracować 24h na dobę, wychowywać dzieci, wstawać rano do stajni i myśleć jeszcze o mało przystojnym mężu? A publiczność chce coś oglądać, aby nie zniszczyć sobie soboty...

 • Gość: G3

  Oceniono 3 razy 3

  Zbyt nerwowy ten Łukasz, jak na niego patrzyłam to miałam wrażenie że zaraz komuś przywali. Oczy są zwierciadłem duszy, a jego są złe bez cienia uśmiechu i mówią o facecie wszystko. Ja bym się go bała.

 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 3 razy 3

  Do domu Wielkiego Brata go, ale byłaby beka!!- czyściutki nieskomplikowany chłopek roztropek ciężko byłoby go wyreżyserować A my byśmy mieli oryginał a nie kit

 • Fan Fan tulipan

  Oceniono 5 razy 3

  Musi być niesamowicie inteligentny co za mądry wyraz twarzy i uśmiech nawet mucha ma tak jak Korwin Mikke!! Taki to pożyje zapewne był miejscowym playboyem ,ale się nie dziwię!!

 • theorema

  Oceniono 1 raz 1

  Słabo się przygotował autor/ka...jako pierwsi pobrali się Robert i Kasia z drugiej edycji i byli też Dawid i Kasia, a oprócz tego jeszcze ten jeden starszy pan, ale z kobietą spoza programu.

 • Gość: Zuza

  Oceniono 1 raz 1

  Wiosna, trza szukać żony. Umyje okna w oborze, wyrzuci obornik potem jeszcze pałac ogarnie, placek upiecze i..... Murzyn zrobił swoje i musi odejść.

 • Fan Fan tulipan

  Oceniono 5 razy 1

  Łukasz dziwne imię dla syna rolnika a Gienek to nie łaska??- No jak z takim imieniem tańcować disco polo w remizie??- prawda Zenek??

 • van Koski

  0

  Rolnik szuka żony lajcie Rybak szuka żony Górnik szuka żony Leśnik szuka żony i tak dalej, czepiacie się tych rolników jak ma dwa i pół hektara to nie musi szukać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX